Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ennyi lelki sérült...

Miért van ennyi lelki sérült lány manapság?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerkedem, több-kevesebb sikerrel. Mind online, mind pedig élőben.

Néhány randi után, addig ugyanis mindig tartják magukat, de utána egyszerűen kiömlik belőlük a sok dolog.

Családi gondok, szétment család, válás, veszekedés/harag anyával, apával, tesóval, a másik meg az exek, exével így ugy, tönkrement, utálja meg hány tőle, de mégis 5 percenként felhozza. vagy több mint fél éve szakítottak, de még mindig szerelmes belé (ki nem mondja, de úgy viselkedik)

Normál esetben hagynám ezeket a lányokat, de az hogy tényleg most itt néhány hét alatt megismertem jobban, tehát hogy randi stb 7-8 lányt, és kivétel nélkül mindegyiknél volt valami?!

Most nem azt mondom, hogy mindenki éljen boldog családban meg stb stb, és tény, meg jó hogy elmondja, mert bántja a dolog...de én már úgy érzem, hogy mindig mindenki szemetesládája vagyok. Randira eljön, és felszínre kerülnek ezek...onnantól kezdve már nem tud elvonatkoztatni a problémáitól, és csak azon agyal, látom rajta, hiába próbálok témát terelni.

Szóval, ahogy ezek a dolgok előjönnek, már nem rajtam vagy netalán rajtunk, agyal a csaj, hogy rendes, kedves pasi meg minden, jó lenne vele együtt, hanem kvázi megszűnök..és a problémái maradnak..:/

Miközben mindaddig, nagyon flottul megy az ismerkedés. Csókok, flörtök, piszkálások..minden!

De ezek után, megváltozik az egész..én sz/rul érzem magam, mert őket bántja és nem tudok segíteni. Ők sz/rul vannak, hogy már megint a problémáikon rágódnak.


22/F



2013. szept. 29. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1) a mai világ itt majdhogynem élhetetlen anyagilag

2) ez tönkreteszi az ősök kapcsolatát, a családot

3) a média hatására sok pasi a "csak szey és más semmi" elvet vallja, felszedi a naiv 15-6 éves lányokat, megk. és eldobja őket ők meg lelkileg összetörnek mert ők meg szexfilm helyett hálibudi bridzsit dzsonsz-on nőnek fel.

4) reménykednek tovább amit kihasznál mégtöbb ilyen kan

5) és úgy a 6.-7. után már megreccsen valami a csajokban

és

6) nincs pénzük szakemberre így keresnek egy ilyen lelki szemetest

2013. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit mondjak? Ilyenek vagyunk mi nők,szeretjük kiönteni a szívünket,de nyugi nem várjuk,h segítsetek,csak azt h meghallgassatok.Ettől még nem vagyunk lelki sérültek. Azért akad olyan lány is aki zárkozott,nehezen nyílik meg,de problémája mindenkinek van, ez biztos.25/N
2013. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugye a törődj magaddal szlogen mennyire hatásos.
2013. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

egyetértek.

próbáltam én is kifilózni, mégis miért vannak ennyire úgymond befásulva a lányok...:/


De ha nem hisznek benne, hogy ujra meg tudnak szeretni valakit, akkor miért ismerkednek?!

pont az utolsó ok miatt?! hogy legyen valaki aki nem barát meg barátnő, hanem idegen, és elmondhatja neki tét nélkül a problémáit?!

2013. szept. 29. 19:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

19 éves lány vagyok és sajnos csak igazolni tudom a tapasztalataidat, mindenkinek van egy- két törés, probléma az életében, ami nagyon érzékenyen érinti (nekem például apám megcsalta anyámat, majd elhagyott minket és csak akkor tudtam meg, hogy van egy féltestvérem, mikor már fél éves volt... én ekkor voltam 18 éves és nagyon megrázott az egész, a férfiakkal azóta rettentően bizalmatlan vagyok).

Ezekkel nem tudsz mit csinálni, hagyd, hogy kiöntse a lelkét a lány, hallgasd meg. Nem várja, hogy megoldd a problémáját, nem is tudod. Nézd a jó oldalát: ha ilyeneket elmond neked, akkor bízik benned.

Ilyenkor ne kezdj el hülyéskedni, csak legyél neki ott. Lehet, hogy aznap nem érzed magad majd olyan jól, de hidd el, nagyon hálás lesz a lány másnap, miután ezeket megtudtad róla és közelebb fogtok kerülni egymáshoz :)

2013. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

mindenki addig meri odaadni magát teljesen az érzéseknek, amíg egyszer nem jár pórul.. úgymond még fiatalka, naiv. én ugyanilyen voltam, kicsattantam, szórakoztam, humorkodtam a randikon, imádtak a fiúk mert nem húztam le őket. nekem család ok, örökké tudnék róluk beszélni, annyira szeretem őket stb. szóval a hátterem tök okés, hogy kiegyensúlyozott csaj legyek. aztán beleszerettem egy fiúba, és egy év után úgy dobott, hogy azt sem tudtam hol vagyok.

azóta nem érdekelnek a fiúk poénjai, ha elhívnak randizni egy kur**nak érzem kb. magam, hogy miért vagyok én mással? és amikor meg akart csókolni szakításom után 3 hónappal!! egy srác, elmenekültem szinte, pedig addig azt hittem akarom.

én darabokra törtem, semmi közöm a régi énemhez és gyűlölöm magamat miatta.

és hát, 22 éves vagy, úgyhogy a legtöbb lánnyal erre az időre egy csalódás minimum történik, de inkább több..

nem könnyű, mert egy időben én sem tudtam másról beszélni, csak, hogy "a volt barátomnak is ez volt.." stb.

/: szörnyű.

2013. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

meghallgatom..mert valahol erről is szól az simerkedés, hogy feltérképezzük egymás életét.

viszont arról már kevésbé szolna, hogy a saját problémái miatt egyszerűen nem hagyja hogy közeledjek hozzá érzelmileg.

(értsd: amit írtam is fennakad a problémáin, és onnantól kezdve mr nem egy uj kapcsolat van a felszínene, hanem az, hogy mi lesz ha vele is ugyan ez lesz..áhhh nem hiszek már semmiben mit keresek itt téma lehet a fejükben)

2013. szept. 29. 19:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

kapcsolatfüggés

az ember társas lény, az van belekódolva hogy lehetőleg minél többen nyüzsögjék körül - még az aszociális emberkék is keresnek időnként 1-1 lelki kukát különben megzakkannának.

ma már ez egyre nehezebb, főleg a net miatt.

sokan úgy gondolják hogy nembaj ha nincs szerelem, az nekik úgyse jönne össze, de legyen valaki akibe görcsösen kapaszkodhatnak

gogy úgy érezzék, fontosak, kellenek valakinek, hogy legyen valaki aki a felszínen tartja őket mikor már fulladoznak a múlt poshadt vizében

2013. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ma 19_58


megértem. igaz, én férfi vagyok, de ugyanezeken az exes témákon én is átestem már...voltam szerelmes, hihetetlenül szerelmes, és mikor szakítottunk gyakrolatilag 2 hónapig csak a balhét kerestem, és semmi, senki sme érdekelt, s minden áldott este meg könyeztem magát a tényt, hogy vége..:/


rossz egyedül! és biztos vagyok benne, ohgy a lányoknak is rossz, de nem hagyják, hogy közelebb kerüljek hozzájuk..mert pont mint írtad félnek..:/

2013. szept. 29. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezek a lányok nem félnek, egyszerűen Téged csak beszélgetésre alkalmasnak tartanak, de ettől még van szexuális életük,

Szóval rossz szerepet vállaltál fel.

2013. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!