Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan kevés a szeretetéh...

Miért olyan kevés a szeretetéhes, érzékyen, érzelesm, gyengéd, igazán nőies, odabújós lány manapság?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány tök fiús viselkedésre, meg elég agresszív, erőszakos, bunkó és tiszteletlen valahogy nekem nem jjönnek be ezek a lányok.
2013. szept. 6. 23:06
 1/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem kevés, csak nem reklámozzák magukat, inkább meghúzódnak a háttérben, ezért kevesen figyelnek fel rájuk.
2013. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te ezeket hol látod?
2013. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan kevés? Mert kiölik belőlünk a férfiak, fiúk ezt a gyengédséget. Sok mindent el kell viselnie egy nőnek és ehhez erősnek, határozottnak kell lennie. Ne csodálkozzatok, hogy nincsenek ilyen lányok a sok csalódás, fájdalom után, amit a férfiak okoznak.
2013. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak nem látni őket, mert nem ők pózolnak a faszbukkon...
2013. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3-as ezt érdekes volt olvasni tőled.


Ha tudnád mi történt velem, nem biztos, hogy ilyen nagy erővel írtad volna ezt... van benne valami egyébként, de nem kellene egyből minden fiút egy lapra venni és ami a legfontosabb, hogy ez még nem ok arra, hogy bárki is így viselkedjen. Mert tényleg én is ezt látom. Nagyképű, beképzelt, arcoskodó libák festett körömmel ész nélkül. Elég lehetetlen dolog kivételt találni, de mégsem mondom azt, hogy akkor most cserébe szívatni fogom őket és hogy az jogos. Az erőszak erőszakot szül, támadni tudtok de arra nem gondoltok, hogy másképp is lehetne?


Ha folyamatosan szúrjátok egymást hátba meg mindenhol ahol lehet, abból mi sül ki? Mi lesz a vége? Mindenki belefárad, mindenki megfásul és mindenki sz.rik majd a másikra aztán egyedül megdöglenek az emberek. Vagy olyan családok lesznek, ahol a gyerek húzza a rövidebbet mert a szülők annyira felnőttek, hogy egymást csalják, meg támadják ahol csak lehet, hogy visszavágjanak.


Én azt csinálom szépen, hogy olyan leszek amilyen lányra várok. Persze közben keresem, de az itt felsoroltakat eleve nagy ívben kerülöm. Bár azok után amin átmentem, már elég nehezen bízom meg egy lányban. Kivéve a jelenlegi 1-2 lány barátomat, de új embernek nehéz dolga lesz velem ilyen téren. Kell valami, ami megfog benne mert a mércét nagyon magasra lökték... bizonyos lányok. Akik átvertek, megcsaltak, hazudtak, eljátszották a bizalmam, semmibe vettek és a többi. Tudnék mesélni. De nem haragszom senkire csak nem értem őket. Itt vagyok, soha nem hazudtam senkinek, mindig őszinte voltam. Szerettem... tudom, hogy mi történt egyébként (két lányról beszélünk csak). Azt mondták, ne magamat hibáztassam. De őket sem fogom. Egyszerűen tovább kell lépni, nem jó ha bosszút áll az ember, mert akkor egy végtelen harc veszi kezdetét. A szerelem a bizalomról, a megértésről, együttérzésről szól nem pedig a féltékenységről, erőszakról meg az egóról. Van akinek évek kellenek, hogy ezt belássa és van aki soha nem jön rá. Lányok, ne csináljátok ezt. De fiúk, ti sem, mert cserébe majd egyedül fogtok megrohadni valahol család és barátok nélkül. Észhez kéne térni szerintem... de már nem hiszek az emberekben.

2013. szept. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ilyenek, csak elnyomják magukban, nem fogják így reklámozni magukat, mert minek?
2013. szept. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!