Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnét tudhatom, hogy meleg e...

Honnét tudhatom, hogy meleg e vagy nem? (Meleg kérdés! )

Figyelt kérdés

Kedvenc banda Simple Plan,de a háttérzenéket is nagyon szereti(Pl.: Titanic,Gyűrűk Ura),nagy anime fan,szereti a rajzfilmeket is,a képregényeket,mangákat,nagy horror rajongó,és a szomorúbb filmekért is oda van.

Vasalja a haját ( [link] - csak Neki tépett) ,van fülbevalója,ezüst "szög",meg a jobb fülébe van kettő piercing(a felső részén),ezüst nyakláncot hord,kettő gyűrűt,fekete,bőr,halálfejes csuklószorítót,jobb kézen órát,és feszülős nacit.

Szerintetek meleg lehet?



2013. szept. 17. 16:27
1 2
 11/12 Ciana ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is mondták, a stílusból ne nagyon vonj le semmit. Lehet nagyon sokan ezt nevezik "melegnek", de ez egyáltalán nem jelent semmit. Plusz, animésként megjegyzem, a srác viselkedése elég ismerős. xD Az animések csoportokban is kb ugyanilyenek tudnak lenni, így ... (Persze ez is csak egy megjegyzés, nem példamutató, hiszen mindenki máshogy éli meg a dolgot, meg más a személyiségünk alapvetően. :D) Meg van olyan fiú, hetero, animefan ismerősöm, aki kb ugyanezt műveli, csak nem ilyen ruhákat hord. ...

Összegzés: Jobb, ha megkérdezed xD Vagy csak akkor fog kiderülni mi van igazán, ha össze jön valakivel, esetleg tényleg látod flörtölni, bár a melegek nem nagyon szokták azt nyitottan csinálni sztem :'D

2013. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat! :)

Beszélgettem ma az egyik barátommal,azt mondta,hogy már Neki is feltűnt,sőt,a srác egyik barátnőjével jóba van,és Neki anno azt mondta(egész véletlenül kicsúszott a száján),hogy a fiúk sem állnak Tőle távol.

2013. szept. 19. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!