Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnét tudhatom, hogy meleg e...

Honnét tudhatom, hogy meleg e vagy nem? (Meleg kérdés! )

Figyelt kérdés

Kedvenc banda Simple Plan,de a háttérzenéket is nagyon szereti(Pl.: Titanic,Gyűrűk Ura),nagy anime fan,szereti a rajzfilmeket is,a képregényeket,mangákat,nagy horror rajongó,és a szomorúbb filmekért is oda van.

Vasalja a haját ( [link] - csak Neki tépett) ,van fülbevalója,ezüst "szög",meg a jobb fülébe van kettő piercing(a felső részén),ezüst nyakláncot hord,kettő gyűrűt,fekete,bőr,halálfejes csuklószorítót,jobb kézen órát,és feszülős nacit.

Szerintetek meleg lehet?



2013. szept. 17. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
-.- pffff...........
2013. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!
2013. szept. 17. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:
2013. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezd meg tőle. Ha jó barátod megérti. Ahogy ezt leírtad érződik hogy valamit érzel iránta.

Nem kell félni, ha nem meleg még lehet biszex, ha az sem akkor még mindig ott van a net s tudsz találni párt, előbb vagy utóbb lesz valakid.

19/F

2013. szept. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 GiannaAteara válasza:
57%
A hajvasalósdi elég necces, de a többi nekem valahogy nem tűnik annak. Inkább olyan emo/rocker valami stílusa lehet, de ha nem plázázik szőke cicababákkal meg egyéb csajos dolgok, akkor nem hinném..
2013. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Stílusból nem következtess, nem ezen múlik.
2013. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

ettől miért lenne meleg? te nagyon gyökér vagy...-.-"

pl a hajvasalástól miért lenne az? én is vasaltam, (nem vagyok emo, rocker vagyok. a kettő K*RVÁRA más!) de csak azért, mert alapból a hosszú haj hülyén néz ki, kivasalva viszont jó. rövidet meg nem szeretem.

2013. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az esetek 80%-ban lányokkal van,fiúkkal szinte nem is barátkozik,viszont én úgy veszem észre,hogy megfordul a helyes srácok után. Plázázni nem szokott,de azt tudom,hogy folyton rohangál a rendelései után,meg szeret vásárolni.

Illetve nem szeret focizni sem,mindig a lány barátaival kosarazik,de igazából csak állnak a palánk előtt,és nevetnek valamin,meg sokszor beszélnek arról,hogy kinek mi áll jól,stb.

2013. szept. 18. 20:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Illetve nem tudom,hogy ez mennyire számít,de szokták egymást ölelgetni lányokkal,és van,hogy azt mondja,hogy "nyú". Amikor pl. megöleleik egymást,akkor,meg ha a kedvenc zenéjét hallgatja a LÁNY barátaival,akikkel a padon ül,és egy fülesen hallgatják közöse.
2013. szept. 18. 20:47
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi már flörtölés, nem?
2013. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!