Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy meleg?

Figyelt kérdés
Én meleg vagyok (az ismerőseim nem tudják). Szerelmes vagyok egy fiúba (15 éves), csak nem tudom hogy ő meleg e (vannak megjelenései).Honnan tudhatnám meg? Milyen jelei vannak? Mit tegyek? :/

2013. júl. 12. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Milyen szoros a kapcsolatotok? Szoktatok beszélgetni? Esetleg bevallhatnád neki, hogy te az vagy, és meglátnád, hogy reagál.
2013. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Próbálj meg nagyon bizalmas barátságot kialakítani vele és amikor már olyan szinten vagytok, hogy ha ő nem is lenne meleg, de nem ítélne el miatta, akkor valld be neki, hogy a fiúkhoz vonzódsz. Ha ő is így van vele, el fogja mondani neked. Te csak akkor kezdj el közeledni "ilyen téren" felé, ha már megbizonyosodtál arról hogy ő is az. Ha nem vagy biztos benne, inkább hagyd az egészet, mert az emberek nagyon rosszindulatúak tudnak lenni. Amúgy állítólag a tapasztalt homoszexuálisak egyből kiszúrják a meleg társaikat még akkor is, ha az illetőn semmilyen direkt ismertetőjel nincs. Ha idősebb leszel, neked is biztosan könnyebb lesz a helyzeted, addig is javaslom, hogy járj el meleg közösségekbe, ismerkedj meg velük, esetleg kérj tanácsot a tapasztaltabbaktól, ha nem vagy tisztában valamivel.
2013. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Smárold le
2013. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

kérdezd meg hogy bejősz-e neki ? miközben nézegeted magad a tükörben közben viselkedj kicsit ribisen ha azt mondja hogy igen akk mond neki hogy smároljon le ha azt hogy nem akk azt hogy kár mert nekem pedig bejősz ha homi akk siker ha nem akk meg röhögd el magad és kész a védelem hogy csak szórakoztál vele

18/f meleg

2013. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy félek, és nem mernék neki ilyet mondani. :/
2013. júl. 12. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

mért ennél hetero srácok is szoktak bu*isabban viselkedni legalábbis nálunk szórakozásból mindenki előtt bár róluk mindenki tudja hogy gyökerek persze csókolózni nem szoktak csak tapizzák egymást.

A lényeg hogy csak ti ketten legyetek ott akk te is meg ő is bátrabb

am milyen megjelenései vannak hogy ő meleg ?

2013. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Kedves kérdező!

Mint szakorvos azt javaslom, hogy kiskorukkal nem kezdj el szexuális vagy bármilyen kapcsolatot mert ez megrontásnak számít. Dr. Kajtár Béla szexuálpscichológus

2013. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!