Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A boltban azért hagynak ott...

A boltban azért hagynak ott pasik borravalót mert bejön nekik az eladó?

Figyelt kérdés
Vagy miért szokták ott hagyni a visszajárót a pasik?
2013. szept. 13. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azért mert nincs rá szükségem..
2013. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pl azért mert én is dolgoztam a pult másik oldalán és tudom hogy jól esik ha kapok. :-)
2013. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam régebben járni egy olyan helyre ahol nagyon bejött az aranyos kis pincér csaj és mindig jó sokat hagytam neki. Mondjuk egyszer nem volt nálam akkor meg is sértődött kicsit azt olvastam ki a szeméből...Hát igen elkényeztettem :D
2013. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert tud az jól esni.

Amúgy a pizzafutárnak se azért adunk.

2013. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én tegnap 470 ft-ot kaptam, ma meg 230-at. Jó kis pénz lenne.

Csak nem az enyém mert le kell adni...Na igen, összemosolygok a főnökségnek havi 1-2 ezret biztos.

2013. szept. 13. 23:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tarthatod meg?

Akkor mond azt hogy "sajnálom de nem fogadhatok e borravalót"

Én hallottam már ilyet.....

2013. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De az a baj hogy ha rosszul adok vissza valakinek és műszak végén hiányom van, akkor azt meg saját zsebből kell kifizetnem. Ha többletem van akkor az a főnökségé, ha hiányom van akkor meg levonják a fizetésemből.


Múltkor elszámoltam magam 1 ezressel, és mivel kaptam borravalókat, ezért "csak" 700 valamennyit vontak a fizetésemből le.

2013. szept. 13. 23:45
 8/8 anonim válasza:

Elég sóher lehet a Te főnököd, ha egy nőtől elveszi a borravalót, ez mellett ha csekély hiányod van, kifizetteti veled.

A főnököd csak a pénzt szereti, gondolom dolgozni azt már nem igen szeret!

2013. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!