Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy észrevegye,...

Mit tegyek, hogy észrevegye, hogy bejön nekem? L\22

Figyelt kérdés
Értelmeseket köszönöm,minél többet írjatok!!

2013. szept. 7. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

öltözz picit (picit!!!!) kihívóan pici smink sokat sejtetó deoltázs. Perdülj elé és vágd az arcába hogy szabad a hétvégéd

ha nem hív el akkor haggyad a fenébe. :)

legyél önmagad és ne hagyd hogy a pasi irányítson mert annak sírás a vége. :D

2013. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vázold a szitut részletesen!
2013. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mindig mosolyog rám,bókol,próbál sokszor zavarba hozni ami sikerül is neki ,mert észre szokta venni. Szokta figyelni a mozdulataim. Néha én is látom rajta hogy zavarba va. Egyszer mondta nekem hogy tetszem neki,de akkor nem értem mért nem lép. Mondjuk nem nagyon szoktam neki jelezni,hogy nekem is bejön ő,mert olyankor amikor vele vagyok teljesen zavarba vagyok és lefagyok.
2013. szept. 7. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,vagy a mutató és középső ujjaddal mutass a saját szemedre,majd az övére,végül megint a sajátodra :D
2013. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
simán menjetek ki egy találkozóra, és valld be neki, ha még mindig tetszel neki, ami valószínű, akkor a következő már egy csók lesz :)
2013. szept. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!