Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SEGÍTSETEK! Hogyan érjem el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Hogyan érjem el, hogy észrevegye, hogy nekem bejön? 18/L

Figyelt kérdés
Nem akarom kereken kimondani neki, hogy mit érzek iránta, de valahogy szeretnem neki elmondani! Hogy tudnék ugy fogalmazni, hogy ne mondjam ki, de rájöjjön, hogy mit érzek?

2013. máj. 12. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
18 vagy. Nőj fel és mondd meg neki szemtől szembe!
2013. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nézz bele a szemébe, és gondolj arra hogy tetszik neked, és azon nyomban le akarod smárolni. Ha minden jól megy, akkor látni fogja a szemedben hogy mire gondolsz.
2013. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha kimondod. Mi férfiak, nem szeretjük a köntörfalazást.
2013. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ám.. Viszont lehet hogy olyan, mint én: értem is odavan egy fiatalabb lány de nincs szívem elküldeni a fenébe.
2013. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak simán mond meg neki.


20/f

2013. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs sok értelme kerülgetni a forró kását, később az ilyen viselkedésből szokott általában a játszmázó magatartás kialakulni. Ha tetszel neki, akkor nyertél, ha pedig nem - akkor inkább örökké kételkedsz? Gondolj arra, hogy így legalább megtudod. :)
2013. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!