Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A barátnőmnek bejön? És a...

A barátnőmnek bejön? És a fiuval mi legyen vagy lehetne valami?

Figyelt kérdés
Pár napja bulizni meg piálni járok egy fiuval és pár taggal .. A fiu pár évvel nagyobb nálam , de én többet is érzek mint barátság ! Közbe elhív bulizni és jön a barátnőm is mert őt is hívja és én azt érzem hogy a barátnőm ( nem , hogy nyomul rá .. hanem nm is tudom mintha a fiunak jobban " tetszene ő mint én " ..a barátnőm mindig mellette van és sokat beszélnekk a bulikon , s én is próbálok csatlakozni ) A lány a legjobb barátnőm és tudja hogy tetszik a fiu és neki is bejön valaki... de pár napja amióta velük bulizunk egy szót se hallottam tőle ( mert elszokta nekem panaszolni , hogy mennyire bele van zúgva valakibe..)Fogalmam sincs , hogy hogyan tudnám elérni a srácnál , hogy tényleg legyen valami ! És nem tudom , hogy akkor a barátnőmnek ő tetszik e vagy sem , megkérdeztem tőle és azt mondta , hogy nem de hát nem is tudom ! Tényleg odavagyok a srácért és már baráti szinten vagyunk de hogy tudnám "" elérni "" , hogy ő is úgy érezzen ahogy én ?!
2013. szept. 8. 14:47
 1/2 anonim válasza:
Az az lány egy fiunak sokkal jobban bejön akivel ritkán találkozik mit az akivel gyakran....
2013. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
... Igazából ugyanojankor megyünk el a bulikra mert egyszerre hív minket ... És nem tudom hogy akkor most mi van ...
2013. szept. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!