Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érdeklődnek irántuk...

Libamájaskrumpli kérdése:

Miért nem érdeklődnek irántuk a nők?

Figyelt kérdés
Ha valaki "kocka" azt miért kell elítélni? Én speciel nem bírom a tömeget szóval nem járok szórakozóhelyekre, ehelyett otthon játszok "biztonágos" környezetben, de ez mindenkit kiborít, hogy mien antiszociális bunkó vagyok stb. nem értem miért.
2013. szept. 12. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindent csak mértékkel... mennyire vagy kocka?
2013. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem itélem el. Kockalány vagyok.
2013. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert így nem lesznek ismerőseid,élményeid,közös témáid,szociális tapasztalataid..
2013. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én se szeretek bulikba menni. Inkább itthon filmezek vagy olvasok.

Lányok ez olyan nagy baj?


19/f

2013. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ki kell írtani a kocka fajt hogy az emberiség megmeneküljön!!!
2013. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre, hogy miért nem érdeklődnek, szerintem te is tudod a választ. Attól, hogy valaki elítéli, még nem kell adni is a véleményére, de tény, hogy sok dologból kimaradhatsz így. Egyébként ez még közel sem az antiszociális kategória, de a fiatalok körében előszeretettel dobálóznak ezzel a szóval.
2013. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy kész paradoxon vagyok. Járok bulizni, laza vagyok, szeretnek a lányok, emellett sokat olvasok, edzek és amikor tehetem, kockulok. Sok kocka haverom is van. Az igaz, hogy aludni nem igen szoktam 4-5 óránál többet, de akkor is megoldható, hogy ne nézzenek le kockaként...
2013. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még mindig 3-as válaszoló vagyok.

Tapasztalatból beszélek.

Én is régebben kocka voltam nem jártam semerre.A többiekkel nem tudtam miről beszélgetni.Például többször is találkoztam egy lánnyal aki tetszett mindig kínos csöndek voltak Nem érdekelte a CoD:D


Aztán elkezdtem eljárkálni.Új embereket ismertem meg akiknél tiszta lappal indultam.Közös témáim lettek a lánnyal is és rengeteget beszélgetünk..magamra sem ismerek.


De ha neked nincsenek ilyen problémáid és jól érzed magad,ne változtass

2013. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alicecsajszi válasza:
Semmi baj nincs avval h kocka vagy én nagyon bírom a kocka srácokat. Próbálj barátkozni. S Akkor nm közösítnek ki. Hâ kocka vagy semmi baj legalább több a téma amiről beszélni tudsz
2013. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért ezt nem mondanám. :D Én is kocka vagyok, bár emellett mondjuk én azért eljárok haverokkal iszogatni, koncertekre stb...

Utolsó, egyik csaj ismerősöm is játszik az Alice-al. Látom másoknak is tetszik, talán felteszem már én is. :D

2013. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!