Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért az a heppje minden...

Miért az a heppje minden pasinak, hogy felőlem érdeklődnek?

Figyelt kérdés
Ma is lementem a kutyámmal, aki egy öt hónapos vadászkutya, és olyan orra van mint egy radar. Póráz nélkül volt, mert tud jönni. Leheveredtünk valahova, erre megérezte, hogy tőle 9 méterre egy ülő pasi szendvicset zabál és odamentünk, aztán én leültem (elnézést kérve a zavarásért, dehát én nagyon pofátlan egy lány vagyok...) (meg hát a pasi is szerette a kutyámat), és elkezdett olyanokat kérdezni amiktől le szoktam fordulni a szélről. :D
2013. jún. 7. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
MI?
2013. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zakathol ***** válasza:
B+, ha odamész mit vársz? :D
2013. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit kérdezett? Ugye nagyon fiatal vagy még?
2013. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ASOT ***** válasza:
97%
Néha elgondolkodom , hogy én vagyok totál hülye és nem értem mit kérdeznek az emberek vagy tévedek és tényleg a kérdező a hülye.
2013. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

miért mentél oda 1 vadidegen pasihoz??

ilyenkor ne csodáld ,ha merészeket kérdeznek azt hiszik nyitva van az aranykapu és bújhat bele!

2013. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
itt a kérdező :)
2013. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát végül is csak olyasmiket kérdezett, hogy hány éves vagyok, egyedül élek-e, és hova járok suliba. És adott egy kocka csokit.
2013. jún. 7. 20:33
 8/12 A kérdező kommentje:
Deja vu érzésem van :OO
2013. jún. 7. 20:34
 9/12 anonim ***** válasza:
És ettől eldobtad az agyad? Szerencséd van h nem velem beszéltél :D
2013. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azt hittem azt kérdezte meg, hogy hány ujjad fér be. akkor még értelme is lenne a kérdésnek.
2013. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!