Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismertek olyan leszbikus...

Ismertek olyan leszbikus lányokat, akik komolyan érdeklődnek a művészetek iránt?

Figyelt kérdés
esetleg tudna valaki tippet adni, hogy merrefelé tudok ilyen lányokkal ismerkedni? :) elég fontos rész az életemnek a zene, színház, képzőművészet, stb és szeretnék egy olyan barátnőt, akivel tudok ilyesmikről is beszélgetni.

2013. jún. 17. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Híres meleg énekesnő? Tudok ajánlani:D
2013. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem vannak ilyenek .. :)
2013. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, de már nem keresek párt :)
2013. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát nem terveztem a hollywoodi show buisness-be berobbanni egy cuki leszbi botránnyal. xD maradnék inkább egy sima nyugodt kapcsolatnál. :D
2013. jún. 17. 20:59
 5/12 anonim ***** válasza:

A színház, a film, meg az irodalom nagyon bejön. Zenében kicsit válogatós vagyok. Igaz a többiben is. :)

A képzőművészet alatt pontosan mit értesz? Festészet? Szobrászat? Iparművészet? Azokban annyira nem vagyok otthon.

2013. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én is ilyen művészi beállítottságú vagyok, úgyhogy tapasztalatból tudom, hogy elég nehéz ilyen lányokat találni. Az a gond, hogy kiállításokon, színházban vagy egyéb ilyen helyeken szinte lehetetlen (meg mondjuk én nem is biztos, hogy mernék) ismerkedni.

Vannak angol nyelvű társkereső oldalak, azok nagyon jók, a világ minden tájáról vannak fent meleg/bi lányok (magyarok közül is van jó pár), de a hozzám hasonló 'művészi' emberekkel akikkel eddig megismerkedtem azok mind külföldiek voltak. :/

Úgy veszem észre itthon elég kevés az ilyen beállítottságú meleg lány...vagy lehet én is rossz helyen keresgélek.


23/L

2013. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen művészi beállítottságú lányt szeretnék, de tényleg nagyon kevés van itt. Ha nem is ért mindenhez, ami művészet, legalább valami köze legyen hozzá, és lehessen vele ilyenekről is beszélni. Bennem is megvan a művészi beállítottság, ugyan nem értek mindenhez, de simán hozzá tudok szólni az ilyen témákhoz. :) Szívesen ismerkednék ilyen lánnyal. :)

19/L

2013. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

én is valami ilyesmi vagyok, imádok színházba járni, komolyzenét is szeretem (persze emelett kb mindenféle zenét hallgatok), művészettörténetet is főleg XVIII. sz.-tól, meg igazából érdekel minden:DD persze annyira azèrt még nem vagyok jártas a dolgokban, de önképző módon bővítem az ismereteiket.:D



16/L

2013. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igaziból, a képzőművészeten csak annyit értettem, hogy egy kiállításra el tudjunk menni közösen, és hasonlók. :)
2013. jún. 19. 11:55
 10/12 anonim válasza:

szerintem a legtöbb 'értelmes' ember nyitott ezekre a dolgokra :) oké, lehet hogy nem jártas, de ha hajlandó elmenni és tetszik neki szerintem már elég.

(én egyébként grafikusnak tanulok, mellette festek, fényképezek, blabla. a családom egyik fele zenész, anyukám színészkedett. és én is zenéltem régebben.)

tippnek azt tudnám mondani, hogy járj el kiállításmegnyitókra (kisebb galériákba), esetleg vannak a művészetisulis bulik (mome farsang, stb.).. :)

igazából törzshelye nincs az ilyen lányoknak, vagy ha van én se találtam még meg (ami meglepő, mert ebben körben mozgok).

2013. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!