Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Arra lennek kivancsi, hogy a...

Picur05 kérdése:

Arra lennek kivancsi, hogy a leszbikus lanyok, mit neznek meg elsore mas lanyokon? Min akad meg a szemuk? Esetleg mit jelent szamukra a szep no? Tudom, hogy izles kerdese, de megis!

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leszbikus barátném a körmöket, ajkait és a haját nézi meg a lánynak, az ő ideálja a bella italiana típus.
2013. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szimpátia, szem a lélek tükre, alak, illat ez nagyon fontos. De nem a parfüm illat hanem a saját illata.
2013. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
arc, azon belul is a szem.. az izleses feloltozes es a jo alak..
2013. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha előlről látom a lányt, akkor az arc az első, hisz az a legfontosabb. Ezzel együtt persze a haj is, mert nekem nagyon sokat számít a hosszú haj. Ha az okés, akkor alkata, melle, de utóbbiakban nincs nagy elvárásom.


Ha hátulról látom, akkor haja, utána feneke, aztán alkat :D

2013. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Az egész alak és az arc.

Szeretem a rövid hajú lányokat, de azért ez nem olyan fontos. Ha nem sminkeli magát, az plusz pont.

Alaknál a formás csípő és fenék vonz, mellben pedig a közepes vagy a kicsi.

2013. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Az arc, a viselkedés, a gesztusok, a beszéd, a szemek, fogak. Meg a testalkat. A vékony lányok vonzanak, talán azért, mert én izmos vagyok. :)
2013. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Arc, szem tekintet, kisugárzás, viselkedés - a haj meg az alak csak ezután jön.
2013. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kisugárzás, arc, haj, kéz.

19/L

2013. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

elsőre az összhatás. Ha az felkeltette az érdeklődésem, akkor arc(ajkak, fogsor főleg), alak(kövérek kizárva, soványak hátrányban. A 'normál alkaton' belül viszont mindegy, az az arányosság a lényeg). Nem tetszenek a nagy mellek, viszont az izom gyönyörű tud lenni. Nem testépítőkre gondolok, hanem ha egyszerűen csak a finom domborulatokból látszik, hogy nem tévénézéssel tölti minden idejét. A kézfej is sokat számíthat. A fenék nem fontos, hacsak nem lapos vagy lóg.

Ami nem látszik elsőre, de ha villantják akkor nálam kiveri a biztosítékot: kulcscsontok. Pontosabban a kulcscsontok vonala. Az akkor szép, ha a nőies testzsír% ÉS izom IS van egészséges mennyiségben, jó arányban. Hogy példát mondjak, a lelkemet eladnám ha P!nk vagy Lucy Lawless kulcscsontjait élőben, közelről láthatnám.

2013. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szem. Mosoly. Illat. Első három, ilyen sorrendben :)) ha ezek megfognak, akkor már nagy előnye van a lánynak :D ezek után jön az arc, a hangja (bár nem külsőség, de nekem valahogy az is számít, hogy kellemes legyen számomra a hangja), a haja, meg a kézfej :)

Alkat igazából mindegy, ne legyen nagyon kövér, de nem érdekel hogy husisabb vagy normál testalkatú vagy kicsit soványabb mint kéne. Mell pedig mindegy, csak arányos legyen az alkatához.

18/L

2013. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!