Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Arra lennek kivancsi, hogy a...

Picur05 kérdése:

Arra lennek kivancsi, hogy a leszbikus lanyok, mit neznek meg elsore mas lanyokon? Min akad meg a szemuk? Esetleg mit jelent szamukra a szep no? Tudom, hogy izles kerdese, de megis!

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

Szem (imádom a zöld, kék szemeket). Alak (szeretem ha normál testalkata van egy lánynak, se túl vékony se túl kövér).

A mosoly nagyon fontos....

De tényleg nálam is így van, ha hátulról látok egy csajt akkor haj, majd fenék!

Ideál nincs...csak vannak tényezők amik több esélyt adnak.

A nézelődésről még annyit, hogy teljes mértékben megértem a férfiakat ha minden nőt megbámulnak....mert nem lehet kibírni hogy ne nézd meg...ez reflexből jön... :D

24/L

2013. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. :)
2013. jún. 19. 12:04
 13/16 anonim válasza:

Elöször a lány szemét,mosolyát,kisugárzása.Ezután a haj,testalak (Arányos),a többi nem annyira fontos.Nagyon szeretem a zöld vagy a barna szemü lányokat. ;)


Nekem az abszolút tökéletes nö Julia Volkova (t.A.T.u.). Szerintem neki,szószerint minden jól áll, a rövid hajtól kezdve,a hosszúig. :D

2013. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tetotol talpig vegignezem. :) Az arc, a fontos. Azon belul a szeme, szaja orra. :) Az osszkep!

Kulonleges dolgok nalam is az illat es a hang. :) Egy kellemes hang is megtud fogni. :)


22/L

2013. jún. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
arc és kisugárzás ;)
2013. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kéz, körmök. Ugyebár a hosszú körömtől lever a víz. Meg hát ebből egyértelmű is, hogy vagy komolytalan vagy heteró a csaj. A műköröm nem feltétlen gáz ha csak pár mm hosszú, sőt, ugye az kevésbé vékony, így nem karmol annyira. Csak nem ez a hosszú stiletto izé.


Alak, összkép. A vékonytól a plus sizeig minden bejön, az arányok a fontosak, meg a harmónia és az önbizalom, kisugárzás. Fenék, csípő, comb párti vagyok, ezeken a részeken legyen formás... az már részletkérdés, hogy ez izom vagy husi. Körte, homókóra alkat előnyben.


Arc, hang, pillantás.


Haj, öltözködés, smink, tetoválások. Szeretem ha valaki keveri a fiús és lányos elemeket. Pl. ha egy nő hosszú hajú, sminkel de nadrágkosztümöt hord. Vagy ha rövid, fiús frizura mellé felvesz egy miniruhát. Ezekkel tuti hogy felhívja magára a figyelmemet. :D

2014. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!