Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy sok átlagos...

Miért van az, hogy sok átlagos fiú és lány szingli, mégsem találják egymást?

Figyelt kérdés
Mindenki a gyakorin sír, h jajjjj istenem átlagos vagyok, átlagos lányt-fiút akarok DE NEM TALÁLOOOOOK ISTENEEEEEM.... Kb az emberek (jó legyenek csak a Magyarok) 10% szép (10/9-10/10) 10% átlag feletti (10/8) és 30-40% átlagos (10/6-7). Most komolyan az a szingli réteg, ennyire nem találja egymást? :P

2013. szept. 12. 20:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Egyrészt mert minden csajnak iszonyatos elvárásai vannak (igen az átlagosnak is) És legtöbben képtelenek tolerálni egyes hibákat minthogy szerencsétlen fiú valahogy próbál kezdeményezni de nem megy neki olyan szinten , hogy leálljon bárhova csajozni.


Na meg az esetek többségében ami a lányoknál divattá alakult , hogy pl nem írunk a csávóra rá mert az "nyomulás" nem csináljuk ezt meg azt mert "nyomulás" stb. És ezzel pont az ellenkezőjét váltják ki a kívánt hatásnak...Tapasztalat


Az én esetemben akinél esélyem lenne annak már van valakije akinek meg én tetszem ahhoz én nem vonzódom

2013. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
ja és az kimaradt , hogy ilyenkor a legtöbb fiú úgyérzi feleslegesen futtja a köröket és inkább hagyja is a francba
2013. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
túl magas elvárások? vagy nem látnak különlegességet a többi átlagosban, és meg se nézik, pedig tök jól passzolnának?
2013. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23.vagyok,én am nemtom
2013. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint én vagyok itt egyedül, aki NEM az átalgos lányt keresi? Az átlagos Budapesti 18-23 éves lány agyonsminkeli magát, túl sokat mutat magából, ízléstelen, nem elegáns, nem nőies, facebookot nyomogatja állandóan, és kb egy 14 éves gyerek érzelmi (valamint agyi) szintjén áll.

Szerintem teljesen nyugodtan mondhatom hogy ez az átlagos, mert ha felszállok a buszra, 10-ből 9 ilyen.

2013. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

25.

Ebben tökéletesen igazad van.

De akkor melyik csoportba tartoznak azok a lányok akiknél érdemes próbálkozni.

amit a 21. írt.Az szóról szóra igaz!A lányoknak is komolyan el kéne gondolkozniuk ezen!

2013. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Tudod aki keres az általában nem talál mert kényszert érez egy párkapcsolatra.

Ezzel szemben aki nem keres abban nincsenek gátlások nem görcsöl nem látszik rajta a kétségbeesés és a kényszeres önmarketing h magát mimnél jobbnak feltüntesse.


Ha csak magamra gondolok kapcsolatban mindketten adtuk a kedves embert de ennek egy ponton túl vége lett és szét mentünk mert nem illettünk össze.

Ezzel szemben sziliként számtalan ajánlatot kaptam.

Szó szerint idézve megkérdezte egy csaj h "Nem kell egy barátnő ?"

Ez annyira ledöbbentett h szóhoz se jutottam, így nem lett belőle semmi.


Az a gond az emberekkel (tisztelet a kivételnek) h mindig akkor értékelnek egy állapotot ha az már nincs.

Aki szingli az azért sír h mért szingli pedig tucatnyi előnye van ennek is.

Szabadság, saját pénz, 100%-ig kiélvezhető hobbik, bulik...


Aki családban él annak meg egy ponton túl az tesz be h már elmúlt a szerelem elő jönnek a problémák, veszekedések ami lehet anyagi jellegű vagy a túl sok kompromisszum hatása. Az évek/évtizedek alatt az emberek kiégnek.

Ha gyerek van egy rossz kapcsolatnál csak rosszabb lesz.

Tudom mert én is elvált szülök gyereke vagyok.


A legjobb ha van egy normális önismereted és eldöntöd h mit is szeretnél de tudd h mit akarsz és h az mivel jár.

Mert ugyan a szinglisségből könnyen válthatsz kapcsolatra de, ez fordítva már nehezebben megy.

2013. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
teljesen jogos a kérdés. Egyetértek az előttem szólókkal vagyis mindenkinek magasak az elvárásai.
2013. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!