Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy átlagos külsejű srácnak...

Egy átlagos külsejű srácnak van joga válogatni, vagy akkor örökre egyedül marad?

Figyelt kérdés

Mindene átlagos, semmivel sem tűnik ki a tömegből (esetleg abban, hogy túlbonyolít mindent - élő példa). Megteheti, hogy válogasson és neki tökéletesen szimpatikus lányt keressen, vagy mivel átlagos, ezért valószínűleg sosem fog olyat találni, amilyet elképzelt magának? Kockáztasson, vagy menjen a biztosra*, még ha nem is lesz maradéktalanul boldog?


*biztos = olyan lány, aki nem az esete, de kedves, megértő, feleség típus


2013. szept. 12. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogunk van hozzá... Ahogy a lányoknak is van joguk elutasítani minket.
2013. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen lányt szeretnél magadnak
2013. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
jogod mindenre van. kötelezettséged már semmire. Ergo senki nem kötelez arra, hogy neked kapcsoaltban kell élned életed végéig, megy gyerek, meg család meg minden. ez választható opció. Mint ahhogyan az is hogy válogatsz.
2013. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha optimista leszek és azt mondom, hogy ne add fel a reményt, akkor visszatérsz évek múlva és kiírsz egy kérdést, hogy 30 évesen még szűz vagy és menjél-e prostihoz. (Nem tudom hány éves vagy).


Ha pesszimista és azt mondom, menj biztosra és kapj az alkalmon, a szépség úgyis elmúlik, de ha a belső értékei a helyén vannak, akkor még hosszútávon boldog is lehetsz, akkor meg azzal jössz vissza, hogy megromlott a házasságod, van egy vagy több gyereked, le vagy égve anyagilag, még őket sem tudod eltartani és már annyi esélyed sincs elvált vagy válófélben lévő férjként, mint lett volna, ha tovább vársz az igazira.


Erre a kérdésre biztos válasz nincs. Ha csak az egyes válaszolók szubjektív véleménye érdekel statisztika céljából, én akkor sem tudok mit mondani, mert én is a túlbonyolító típus vagyok. Szóval ismerni kéne a körülményeket, illetve hogy mit takar az, hogy a lány nem az eseted.

2013. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Számomra fontos a külső is, de csak annyira, hogy valamivel megfogjon. Egy ragyogó szem, vagy bájos mosoly. Tehát ne csak a vele töltött idő töltsön el gyönyörrel, hanem rá is tudjak úgy nézni, mint a (számomra) legszebb nőre a világon.


Ilyen nőt képzelek a "biztos" mellett leírt tulajdonságokon kívül.

2013. szept. 12. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak azért lehorgonyozni valaki mellett, mert jó feleség lehet, teljesen felesleges. Sőt! Felelőtlenség. Ha netán 10 év házasság és 2 gyerek után döntesz úgy, hogy nem tudod leélni vele az életed? Meg nem is tudom... Nem hiszem el, hogy idővel a másik fél nem jön rá idővel, hogy "átverték".

Ellenben, ha fiatal vagy (gondolom az, máskülönben nem kérdést tennél fel, hanem elkeseredetten keresnél), van időd élvezni az életed.

Megismerhetsz lányokat, megismerhetsz olyan emberi tulajdonságokat, amelyekről rájössz, hogy mégis el tudod fogadni, vagy, hogy mégsem annyira fontosak.

Ebben az esetben különösen igaz az a mondás (persze kulturáltan, lehetőleg más lelkivilágának teljes összetörése nélkül) hogy amíg nem találod meg az igazit, miért ne érezhetnéd jól magad az ő keresése közben, a potenciális jelöltekkel?

24L

2013. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noydra ***** válasza:

Ha most hirtelen kéne választanom a kettő közül, akkor inkább egyedül döglenék meg, mint egy olyan emberrel kelljen leélnem az életem, aki nem az "igazi".

Még jó hogy nem kell választanom...

2013. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 viktor123456 ***** válasza:

Így nincs joga. :-)

A nő nézzen ki valahogy, de te nem?

2013. szept. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

viktor123456: Az az egy difi van az egészben, hogy csúnya nő nincs, csak igénytelen (túlsúlyos, anorexiás, bajszos, ápolatlan) vagy valami testi fejlődési rendellenessége van.


Azaz nőkben van szép/átlagos és csúnya/igénytelen, férfiakban viszont van jóképű vagy csúnya/átlagos.


Mivelhogy a szépség relatív bizonyos fokig. Volt itt valamikor egy kérdés és egy statisztika, hogy a nők szerint a férfiak 10%-a jóképű pasi, 30%-a átlagos és a maradék 60% csúnya. A férfiak szerint pedig a nők 30%-a szép, 50%-a átlagos és csak 20%-a csúnya.

2013. szept. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 viktor123456 ***** válasza:

#9: abban egyetértünk, hogy minden nő 10 pontos.


Azonban számtalan eset van, amikor csúnyácska srác hajtogat egy jó bigét.


Tehát a probléma nem ott van, hogy átlagos külsejű a srác, hanem hogy a belső is üres, így semmi nincs ami felkeltse a lányok érdeklődését.


Tapasztalat, hogy aki átlagos, az nem tesz semmit azért, hogy ne legyen az. Kénylemes azt mondani, hogy nem kell senkinek, pedig léphetne előre.

Ha meg arról van szó, hogy változtatni kellene a hozzáálláson, akkor jön amarhaság, hogy 'én nem fogok változni' mert így legyek jó.


Erre azt tudom mondani, hogy a két éves kori személyiségedet is megváltoztattad, mert már nem bilire jársz. :-)

2013. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!