Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy sok átlagos...

Miért van az, hogy sok átlagos fiú és lány szingli, mégsem találják egymást?

Figyelt kérdés
Mindenki a gyakorin sír, h jajjjj istenem átlagos vagyok, átlagos lányt-fiút akarok DE NEM TALÁLOOOOOK ISTENEEEEEM.... Kb az emberek (jó legyenek csak a Magyarok) 10% szép (10/9-10/10) 10% átlag feletti (10/8) és 30-40% átlagos (10/6-7). Most komolyan az a szingli réteg, ennyire nem találja egymást? :P

2013. szept. 12. 20:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Őszintén, bárki hívna engem randira, adnék neki egy esélyt. De mivel erre még nem került sor, így egyedül maradtam.

17/L

2013. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány
2013. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
én találnék. de pénz nélkül még enni sem akarok. nemhogy csajozni. 28 éves vagyok.
2013. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Pain for Pleasure ***** válasza:
Mert akik ide írogatnak, az esetek többségében messze laknak egymástól és a büdös életben nem fognak találkozni egymással.
2013. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is túl nagyok az elvárások mindkét részről.

Több olyan totál átlag,semmi extra szingli lányt ismerek akinek csakis a magas,helyes,izmos,nagyhangú pasik tetszenek és átlag fiúkat akiknek meg a formás,csinos,népszerű lányok.

2013. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
Erről csak annyit,hogy mindkét oldal külső alapján dönt és kész ha semmi vonzalom nincs az egyik félről akkor akármit is csinálhatsz nem fogsz kelleni és ennyi ezen nincs mit taglalni azért jönnek ide is sírni hátha valaki megszánja őket de nem nagyon lesz és a sok sírás helyet ismerkedni kell hátha lesz akinek tetszeni fogsz és onnan már kb tök mindegy,hogy mit mondasz csak ne légy bunkó és kész :D
2013. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Én átlagos vagyok szerintem, de inkább hagyjuk is... XD

Na ezért.

Inkább hagyjuk.... Nincsen önbizalom itt!

2013. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én próbáltam átlagos lányokkal ismerkedni.4élből elküldött,kettő meg csak barátságot akart :/
2013. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
De legalább úgy néz ki hogy Alíznak kinyílt a szeme és rájött hogy Gabesz milyen cuki. Úgyhogy van még esélyünk...
2013. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

19 -es ez hogy jött ide?????? :'D

amúgy meg nincs önbizalom!!

2013. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!