Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lány hogyan mutatja ki,...

Egy lány hogyan mutatja ki, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
Eddig egy barátnőm volt,de amikor csak barátok voltunk,soha meg nem mondtam volna,hogy szerelmes belém.Semmilyen jelét nem vettem észre...Egy lány milyen ''gesztusokkal'' , vagy egyáltalán mivel/hogyan mutatja ki azt,ha tetszik neki egy srác?

2013. szept. 7. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
megpróbál a többi lány elöl kisajátítani megsértődik ha más csajokkal is beszélgetsz és minden hülye poénodon nevet fejhangon...
2013. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bámul mosolyogva csavargatja a haját és kérdéseket tesz fel,folyamatosan megérint.

a legsz-arabb poénjaidat is értékeli hangosan nevetve.

jah igen és ágyba hozza a reggelit,bár ezt inkább akkor ha rendesen megdugtad előző nap.

2013. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jólvan köszönöm:) 2-dik...a végén besírtam :'D
2013. szept. 7. 23:06
 4/7 anonim válasza:
hát...én úgy kezdtem, hogy mindig köszöntem a srácnak, suliban és a vonatot mosolygok rá. Aztán bejelöltem facebookon és lájkoltam a profilképét..de mivel ő nem lájkol vissza, inkább ejtem a témát :'D
2013. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem..Nálam az para,ha nem bök vissza a féészbúkon :'D
2013. szept. 7. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:
anyááá:D,menyj már a fenébe!:)
2013. szept. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 viktor123456 ***** válasza:
Izomból leszxp. :-)
2013. szept. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!