Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasiknak, miből esik le a...

A pasiknak, miből esik le a legjobban, ha egy lány szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Gondolok itt viselkedés,beszéd,öltözködés, stb???? Minél frappánsabb ötleteket kérhetnék tőletek??? Van egy pasi akit nagyon meg szeretnék hódítani,csak nem tudom mit mondjak neki illetve ,hogy viselkedjek vele ,hogy észre vegye ,hogy szeretem őt?? Annyira nincs ötletem már ,nagyon félénk vagyok és visszahúzódó,amikor vele vagyok. Szeretném ,ha segítenétek. Köszönöm.

2013. aug. 26. 16:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Meg kell mondani neki ,hogy szerelmes vagy belé.Akkor egyből leesik neki.
2013. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

Sose add ki az érzéseidet, míg nem vagy tisztában a máűsik emberével.

Sokkal kevesebb bukta származik abból, ha igy teszel, mint ha te lépnél nőként.

2013. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézz a szemébe és mosolyogj. Persze ne mindig, mert megijed. :D
2013. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
Egy nő felé akár fizikálisan akár érzelmileg az mindig egy férfi dolga.Ettől férfi.
2013. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De nem merem,szeretném előbb megállapítani,hogy ő komolyat akar vagy csak szexet. Utána lépnék. Ezt ,hogy állapítsam meg??
2013. aug. 26. 16:29
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem néz mélyen a szemébe és mosolyogj, de ne csak egy pillanatra, hanem hosszan, ennél egyértelműbb jele nincs annak, hogy tetszik neked. Pár alkalom után lépni fog :)


Az hogy szerelem vagy szex, majd kiderül 2-3 randi után.

25/F

2013. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Pedig így tudod. Adj neki ilyen jeleket, mint a rámosolygás, vagy az sem baj, ha néha közelebb vagy hozzá. Ha beszédesebb fajta, talán még oda megy hozzád és meg is szólít. Vagy nincs ilyen helyzetetek? Egy suliba jártok esetleg?
2013. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
csókold meg, vagy ha azt sem mered, akkor csókoltasd meg magad vele. amikor hosszan egymás szemébe néztek, tedd az arcod közelebb hozzá, mintha megcsókolnád, de nem mész annyira közel. ebből érteni fogja, hogy megcsókolhat, ha ez megvolt, akkor már te is könnyebben megkérdezed, hogy ez mi volt és hogyan tovább.
2013. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7es nem járunk egy suliba csak nagyon ritkán találkozunk buszon, a volt barátom kollegája ő és úgy ismerkedtünk össze,hogy egy helyen lakunk véletlen egyszerre szálltunk le a buszról ő pedig odajött bemutatkozni.
2013. aug. 26. 16:47
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
A pasiknak 2x2 méteres, sötétben világítós hirdetőtábla kell. Komolyan. Ha valaki tetszik, mondd meg neki. Ha randizni akarsz vele, hívd el. Ha szereted, közöld. Ne kacsintgass meg birizgáld a hajad, ne mosolyogj meg pislogj a nagy pilláiddal, mert a pasik ebből semmit se fognak megtudni.
2013. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!