Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasiknak, miből esik le a...

A pasiknak, miből esik le a legjobban, ha egy lány szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Gondolok itt viselkedés,beszéd,öltözködés, stb???? Minél frappánsabb ötleteket kérhetnék tőletek??? Van egy pasi akit nagyon meg szeretnék hódítani,csak nem tudom mit mondjak neki illetve ,hogy viselkedjek vele ,hogy észre vegye ,hogy szeretem őt?? Annyira nincs ötletem már ,nagyon félénk vagyok és visszahúzódó,amikor vele vagyok. Szeretném ,ha segítenétek. Köszönöm.

2013. aug. 26. 16:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10es köszi. Adhattok még tippeket. Mondjuk,hogy,hogy kezdjem el vele közölni??
2013. aug. 26. 16:55
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor szoktatok beszélgetni, ha együtt buszoztok. Érdeklődj felőle, mesélj magadról. Mondjuk rákérdeznél, hogy mit szokott csinálni hétvégén, eljár-e bulizni, valami, csak simán érdeklődésből. Ha visszakérdez, esetleg mondod, hogy nincs programod jelenleg, de mennél már valahova. Erre reagálva szerintem el kell, h hívjon, ha tetszel neki. Vagy ez túl merész? :)
2013. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12es köszi. Igen csak akkor találkozunk ,ha buszozok vele.Nem tudom ,hogy tetszhetem e neki mert samikor együtt szoktunk lenni. Ő mindig dícsér,hogy szép vagyok meg csinos,meg milyen jól áll nekem ez a ruha,meg mondta ,hogy tetszem neki meg milyen jó ha ott vagyok vele.én is szeretek vele lenni,mert mindig olyan aranyos velem.Nem tudom hova rakni ezeket. Szerintetek akarhat valamit???
2013. aug. 26. 17:01
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyeneket mond neked, akkor a kérdés tárgytalan, egyértelműen tetszel neki. :)
2013. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ő mindig dícsér,hogy szép vagyok meg csinos,meg milyen jól áll nekem ez a ruha,meg mondta ,hogy tetszem neki meg milyen jó ha ott vagyok vele"

Te nő ez egy férfi szájából elhangozva egyértelműen azt jelenti, hogy szeretne veled valamit kezdeni, de mivel nem adsz neki egy árva jelet sem ezért nem lép mert úgy látja, hogy nem vagy vevő rá.

2013. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
De akkor mért nem hív el??? Kérdezett olyat is a volt barátommal kapcsolatba ,hogy ki kezdeményezett a kapcsolatunkba én mondtam,hogy a barátom. Akkor lehet ő is arra vár ,hogy én kezdeményezzek??
2013. aug. 26. 17:12
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos neki is vannak gátlásai. Próbáld meg azt a trükköt, amit a 12-es válaszomba írtam, vezesd rá a témát.
2013. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak én is félénk vagyok,mert tettek már így tönkre hohy adta a pali a szépet meg a jót aztán csak a szexre kellettem neki. De ezt itt most nem szeretném.
2013. aug. 26. 17:25
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Kockáztatnod kell, hogy megtudd. Ha csak azt akarja, akkor dobd, de egy próbát megér a dolog mindenképp.
2013. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Jó csak utána már nem bírnék a szemébe nézni,ha dobna
2013. aug. 26. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!