Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak hogy segítsek...

Yuki :3 kérdése:

Mit csináljak hogy segítsek rajta?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm (8adikos)...titkolja előttem, de én tudom, hogy szeretne járni valakivel, pedig nagyon szép és még okos is. igaz nem sok, de volt már neki udvarlója. igazi parasztok voltak. volt olyan aki már akkor megcsalta szegényt mikor még nem is jártak (ezt úgy kell érteni hogy amikor udvarolt neki akkor más lányokat is szédített). egy szó mint száz, szeretnék neki találni egy fiút. igaz még nekem se volt barátom (bár nem is vágyom rá), ezért nincs túl sok rutinom. tudtok tanácsot adni?

aki akar írhat priviben is...


2013. szept. 7. 16:33
 1/3 anonim válasza:
menjetek be a városba, szervezzetek programokat meg midnen:) biztos fogtok látni pár helyes fiút:) szólítsátok meg őket! :)
2013. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mit mondjunk nekik? am köszi a tippet :)
2013. szept. 7. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát csak dumáljátok ki a pasikat :) Legyél te is őszinte, és talán ő is megnyílik neked ezen a téren :)
2013. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!