Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy segítsek rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy segítsek rajta?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (lány), akit rossz nézni, hogy mit csinál már. Ugyanis ő egy nagyon jó csaj (komolyan), és nem csak jól néz ki, hanem okos és értelmes, tehát egy nagyon szép és kellemes társaság. A gond az vele, hogy mindenkit visszautasít pedig széles választéka lehetne, hiszen nála már nagyon sokan próbálkoztak. Eddig még csak egy valakivel járt, azzal sem sokáig. Én fiú vagyok, és én is próbálkoztam nála (nem egyszer) de nem jött össze. Egy ilyenen össze is vesztünk, pedig állítása szerint én voltam a legjobb barátja. Még mindig nem beszélünk. De én ezt helyre fogom hozni, viszont szeretnék neki segíteni. Kicsit öntörvényű igaz, ezen kéne változtatnia... Mondtam neki, hogy ezt így nem lehet, ha így áll hozzá mindenhez ("inkább jó barátaim legyenek, mint valaki akivel járok") egyedül fog maradni.. Én igazán megtettem mindent érte, mint barát, de már nem tudok mit csinálni.. Létezik, hogy ennyire önfejű? Neki lesz rosszabb.. (és még el is dobott mint barátot, de én meg tudok neki bocsájtani)...
2009. nov. 1. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen ismerősöm. Nagyon szép, nagyon okos, és minden férfit levett a lábáról, mégis csak 20 évesen volt először barátja. Előbb-utóbb megtalálja magától, aki neki való, nem kell ráerőltetni.
2009. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kitalálom, 14 éves és ikrek.
2009. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÉDES ISTENEM!!!! Hagyd a p*csába! Figyelj... Ha ő nem akar senkit! Akkor annak biztos oka van, hogy miért... Ne akard erőltetni, mert hidd el... ROSSZ VÉGE LESZ! Tapasztalatból mondom... Én is hajtottam olyan csajra már akinek senki sem kellett... Pedig sokan akartak vele járni! Az igazira vár... Vagy ha nem akkor meg magánéleti gondjai vannak... Vagy egyszerűen nincs szüksége pasira mert éppen a tanulmányaira jobban szeretne figyelni... Velem is így volt... és hidd el! Nem jó ha egy nőre ráerőlteted az akaratod. :) Ez egy jó tanács! Fogadd meg! 20/F
2009. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akar magának párt, minek erőlteted?
2009. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mérleg :P


rossz nézni, hogy szenved (állítása szerint szeretethiánya van).. magánéleti gondjai is vannak, azokon is próbáltam neki segíteni.. nem magamra akarom felhívni a figyelmét, már nem szeretnék vele járni, sokkal inkább mint barát, segíteni szeretnék neki.. de perpillanat rosszban vagyunk

2009. nov. 1. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!