Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy lányt, akiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, akiről kiderült, hogy prosti. Mit tegyek, hogy segítsek rajta?

Figyelt kérdés

Beszéltünk már ideje, mire végre elmondta. Nem saját akaratából teszi. Megerőszakolták, amikor pultos munkára jelentkezett 16 évesen:S Azóta pedig kényszerítik erre és nem tud kiszállni, mert fél, hogy megölik miatta. Rendőrségre sem megy, mert nem akarja ,hogy mások (pl szülei,haverok) megtudják, hogy prostiként dolgozott.

Hogyan tudnék segíteni rajta? (ha lehetséges)


2010. nov. 5. 02:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Vedd el felesegul.
2010. nov. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Ha kényszerítik akkor az kissé necces.Ki kéne húznia külföldre egy időre az éjszakába,és azoknak a védelme alatt állna,ahol dolgozik,és ahogy telik-múlik az idő,lanyhulna itthon a dolog.
2010. nov. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
20%
mennyen ki kanadaba, meg az allampolgarsagot is megkapna, ez a sztori miatt, jol jarna, vegyen egy jegyet, es mennyen kanadaba.
2010. nov. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
ne legyél ilyen naiv ;)
2010. nov. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Ha én nem akarnék prosti lenni és nem akarnék naponta sok férfival lefeküdni bevállalnám azt is, hogy tudjanak róla a szüleim, inkább mint a strihelés! Csak a rendőrség segíthet és ha ő nem akar segítséget kérni akkor nem is akar kiszállni ebből az egészből!

Ne legyél balek!

2010. nov. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Bizony, egyetlen megoldás szerintem is a rendőrség! És utána akár feleségül is veheted, mert azt mondják: A q...rvából lesz a legjobb feleség! (bocsi, ezt a szót nem bántásból irtam)
2010. nov. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha ennyire életveszélyes, gyilkossággal fenyegetett a dolog, akkor az alábbiakat teheted:

-ha nem jelent sokat a csaj, akkor teljesen érthető, ha hagyod a fenébe és nem akarsz belekeveredni az ügybe és ujjat húzni a maffiózókkal

-ha viszont kitartasz mellette és segíteni akarsz neki, akkor egy darabig tényleg bújtatni kellene őt vagy az ország egy eldugottabb részébe költöz(tet)ni, teljesen új frizura és öltözködéssel, vagy egy normális munkahellyel, vagy egy darabig eltartanád, és ő inkább ne nagyon mozduljon ki.

-de amúgy tényleg a legcélszerűbb a rendőrség és védelmet kérni. Ők azért tudják mi a teendő ilyen esetben. De ha ki akar szállni a csaj, akkor ő is vállaljon legalább annyit, hogy a szüleivel megbeszéli.

2010. nov. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Vagy beszélsz a stricijével és kivásárolod. Megmondja az árat, kifizeted, mehet. Nem lesz "kétfillér".


Ha a rendőrséges dolog ilyen egyszerű lenne nem lenne ennyi utcalány

2010. nov. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Viki233 ***** válasza:
100%
hátilyen végett én nem nagyon mennék rendőrségre.nem érnék vele semmit.sőt.inkább rosszabb lenne.kitudja hányan vehetők meg közülük...
2010. nov. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem igaz. a csaj szegyelli magat es ezt talalta ki. sosem ertettem az olyan lanyokat akik ilyeneket mondanak. na mindegy. amugy ha nem vagy gazdag,eleg nehez lesz a dolgod.
2010. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!