Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy lányt, akiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, akiről kiderült, hogy prosti. Mit tegyek, hogy segítsek rajta?

Figyelt kérdés

Beszéltünk már ideje, mire végre elmondta. Nem saját akaratából teszi. Megerőszakolták, amikor pultos munkára jelentkezett 16 évesen:S Azóta pedig kényszerítik erre és nem tud kiszállni, mert fél, hogy megölik miatta. Rendőrségre sem megy, mert nem akarja ,hogy mások (pl szülei,haverok) megtudják, hogy prostiként dolgozott.

Hogyan tudnék segíteni rajta? (ha lehetséges)


2010. nov. 5. 02:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség csak viccnek jó. Kis ügyekkel nem érnek rá foglalkozni, a nagyokra meg nincs felszereltség, elég bizonyíték, szóval marad a közúti ellenőrzés, mint munka.

Amúgy a sztori több szempontból is hézagso és sántít. 16évesen pultosmunka...? Vagy nagyon átlátszó kellett legyen a hirdetés, és olyan but a csaj, mint a fű, vagy nem tudom, de pl. 18 éves korig még csak ki se töltheti az italt valaki... -.-"

És bizonyára senkinek se tűnt még fel, hogy esténként eltűnik latex és necc cuccokban, és véletlen se futott bele senki, főleg, ha csak ennyire titkolja a dolgot, hogy neked is elmondta. Szerintem tegyél egy névtelen feljelentést ismeretlen tettes ellen, és húzz el az egész ügytől, minden szereplőjétől jóóóóóó messzire.

2010. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mégis, mit gondol a lány? a szülei,ismerősei sose fogják megtudni, hogy prostiként dolgozik? Hogy ezt élete végéig titkolhatja? Ha valóban igaz, amit elmondott neked, a szülei valójában nem sokat törődnek vele. Méghogy nem veszik észre, hogy a 16 éves lányuk prosti!

Most hány éves a lány?

Szerintem, ha nem megy el a rendőrségre, strichelni fog, amíg ki nem öregszik belőle. Csak ő segíthet saját magán azzal, ha a rendőrségtől kér védelmet.

2010. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Aki nem akarja, azon nem lehet segíteni, és nem is kell.


Amúgy jó kis sztori, nem vennék rá mérget, hogy igaz is. Ha úgy gondolod, hogy mégis, akkor viszont kutya kötelességed NEKED elmenni a rendőrségre és feljelentést tenni. De mondom... szerintem kamu.

2010. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A szüleivel nincs a legjobb kapcsolatban. És ki akar szállni, de a rendőrség nem megoldás. Még 16 éves. Most lesz 17. Barátok vagyunk, nem kell másra gondolni. A szülei úgy tudják, hogy egy barátnőjéhez járkál...
2010. nov. 5. 12:34
 15/17 anonim ***** válasza:

bézbóz ütű,sokkoló és minden ami jó:D..ne legyen beszari..álljon fel a saját lábára!Te meg ne hagyd,ha egy kicsit is számít Neked!

Kicsit felhúzta az agyamat,h már 16évesekkel ilyeneket csinálnak:@..

Megkérdezem nevelőanyámat hogy mit lehet ilyenkor tenni,úgyis a rendőrségen dolgozik

2010. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Az jó lenne, köszi:)

Engem is nagyon idegesít, hogy ilyet megtehetnek büntetlenül:S

2010. nov. 5. 18:10
 17/17 anonim ***** válasza:

16 éves és már prosti? Figyelj, itt valami nagyon sántít. Szerintem ő már nem a te embered, nem hiszem el sem a megerőszakolt sztorit, sem azt ,hogy kényszerítve van. Ha az én 16 éves lányom strihelne azért nekem feltűnne, de a 16 éves lányom nem is mehetne pultosnak dolgozni!

A lány hazudik neked, hagyjuk már ezt a sablon sztorit, keress normális barátot!

2010. nov. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!