Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy lányt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, de kiderült, hogy dohányzik. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 13:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
szokjál rá re k*rva gyorsan :D
2010. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Ha nem akar leszokni a kedvedért, miután megkérted rá......akkor nem érdemes erőlködnöd miatta:( De ha szeretni fog, akkor úgyis leszokik.
2010. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%

tévedés

én dohányzom és nem bírok leszokni a párom kedvéért

pedig imádom őt

1,5 év után jelenleg ez a kilátásban levő szakítás fő oka.

2010. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem akarsz dohányzó lánnyal összejönni,akkor ne tedd.Bár mondjuk,nekem sosem származott abból bajom,hogy dohányzom.Ha olyan barátom volt,aki nem szerette,azelőtt nem gyújtottam rá.Ennyi,emiatt ne ásd el egy életre a lányt.:)


L/19

2010. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá nézz a szemébe! Majd dobd ki a szájábol a cigit vedd elő a farkad és Juhééé!
2010. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 szamóca. ***** válasza:
100%
vagy fordítsuk meg a dolgot: ha igazán szereted kkor elfogadod ezzel a hibájával együtt.
2010. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Engem taszít a dohányfüst. Minden lehetséges formában.
2010. dec. 29. 13:34
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megoldható h akkor ne gyújtson rá ha éppen veled van,nem?Én dohányoztam egy srác mellett aki nem is tudta h cigizek mert ha velem volt nem gyújtottam rá.Arra max,megkérheted h a társaságodba ne dohányozzan.
2010. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azt ne mondjátok már nekem, hogy egy nő haja és ruhája nem veszi át a dohányfüst szagát, mert ezt nem hiszem el.
2010. dec. 29. 13:36
 10/26 anonim ***** válasza:
46%
Simán lehet olyan parfümöt találni,ami a haján elnyomja.Nekem is olyanom van.Amúgy meg ne már azon múljon a kapcsolat,hogy egy kicsit cigiszagú a ruhája....
2010. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!