Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy lányt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, de kiderült, hogy dohányzik. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 13:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ne haragdudj de ha ennyire zavar,hagyd a fenébe.Nem tudsz a jó tulajdonságaira koncentrálni?Nem is kell neked igazán,ha ezt nem tudod megbeszélni vele,hozni egy köztes döntést!
2010. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Pedig számomra ez a szag az egyik legkiábrándítóbb dolog. Nem tudok ezzel mit kezdeni.
2010. dec. 29. 13:40
 13/26 anonim ***** válasza:
Ha ennyire visszataszít,akkor mi a kérdés?Ne gyere össze vele és kész!
2010. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:39


Én nem kiabáltam itt senkivel, kérlek, te se tedd.


Hiába koncentrálok a jó tulajdonságaira valakinek, ez nem valami olyan dolog, amit csak úgy képes vagyok elfogadni, vonzalom ide vagy akár oda.

2010. dec. 29. 13:42
 15/26 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy 100-ból ha találok egy ilyen személyiségű lányt.
2010. dec. 29. 13:43
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam h írásban is tudok kiabálni,megyek rágyújtok:-)
2010. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is így vagyok a cigivel, mint te, gyűlölöm, nem tudnék dohányos emberrel lenni.


Szerintem őszintén mondd el neki, hogy téged ez mennyire zavar, mennyire undorítónak találod, stb., és hogy ezen kívül neked nagyon tetszik, csak a cigizést nem bírod elviselni.


Kérdezd meg, hogy leszokna-e a kedvedért. Ha kapásból azt mondja, hogy nem, akkor szerintem nem érdemes teperned érte.

2010. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar ne foglalkozz a lánnyal, a kedvedért úgysem fog leszokni, te pedig nem biztos hogy elfogod tudni fogani, anélkül hogy a szemére vetnéd. Én is éltem 2,5 évig egy ilyen kapcsolatban, engem nagyon zavart, azt ígérte leszokik, de nem tette. sokat veszekedtünk emiatt, és vége is lett. Te ne tedd ezt, ne kezd el, mert csak időt pazarolsz. 24L
2010. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 specialsound ***** válasza:
100%
Keres olyat aki nem él ilyen szarral. Egy nőt úgyse tudsz leszoktatni.
2010. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Uyganilyen helyzetben vagyok:S van egy lány, aki tetszik meg minden, csak dohányzik:S de már laig van olyan, aki nem. körülöttem legalábbis.
2010. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!