Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy tetszem a...

Mit tegyek, hogy tetszem a lányoknak?

Figyelt kérdés

Magas és vékony vagyok, bár azt mondják ma már annyira nem gáz, hogyha vékony valaki. Emellett 185 körül vagyok, vannak magasabbak is...

Igazából nem tudom, hogy tetszem-e a lányoknak, mert csak kétszer próbálkoztam be, és hát nem küldtek el de nem volt nagy előadásom szóval nem lett semmi.

Volt még kettő akihez nem mentem oda, az egyiknek elmondták, hogy tetszem neki azóta is igen kellemetlen szembe jönni vele a suliban, mert kb mindig ide néz.

A másik szerintem csak észrevette, hogy tetszik és akkor szokott nézni. Mondjuk nem tart sokáig, mert elkapom a tekintetem. Egyébként az ő barátnőjére írtam rá és beszélgettünk kb 5* és nem lett semmi, szóval lehet elmesélte neki és azért.


2013. szept. 6. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy magabiztosabb, a nők szeretik a talpraesett fiúkat. Kezdeményezz, és próbáld elvarázsolni őket a humoroddal. Én,mint lány,általában erre ráharapok.
2013. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

injekciózz étolajat a bőröd alá és izmos leszel

[link]

2013. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
költözz el a bolygóról nem vagy te idevaló :))
2013. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

óóóóó, neked csak önbizalom kell!! :))

Önismeret + sport, oszt jónapot!

2013. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!