Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én miért csak olyan lányoknak...

Én miért csak olyan lányoknak tetszem, akik azok a tipikus senkinek sem vonzó csaj kategóriába tartoznak?

Figyelt kérdés
Kövérek vagy olyan férfias arcuk van, hogy nem vonz egyáltalán, pedig én aztán tényleg sok-sok lány tetszik, nem vagyok az a tökéletes csajokra hajtó típus, de ez már nekem is sok, nem tudok vonzódni ezekhez a lányokhoz, mégis inkább kedves vagyok velük, nem szeretném megbántani őket, mert én is tudom milyen rossz, ha elutasítanak, sok nekem tetsző lány úgy átnéz rajtam, pedig állítólag nem is vagyok olyan ronda, inkább átlagos kategória.
2013. máj. 28. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Csak ne sajnáltasd magad, mert azt a lányok nem szeretik. Ehelyett inkább fizesd be magad egy egyetemista pipihez. :)
2013. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Baromira idegesítő az ilyen rinyálás,hogy miért csak ennek-miért csak annak jövök be..

Valószínűleg te sem tartozol a "vonzó" kategóriába, amit még azért kompenzálhatnál a kisugárzásoddal.. ha nem ilyeneken nyafognál..

2013. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!