Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen alapon rondáznak le...

Milyen alapon rondáznak le lányok fiúkat, amikor sok fiú más lánynak meg igenis tetszik, miért olyan hihetetlen az, hogy attól, hogy a kedves kislánynak nem vagyok az esete más lányoknak még igenis tetszem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért mert rondának tart, ez az ő véleménye, és attól még, hogy ő ezt mondja, nem kell mindenkinek ezt gondolnia..
2013. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szépség nagyon is szubjektív.
2013. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenki azt rondáz le, akit akar.
2013. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mikor tizenéves voltam, én is sokmindenkit nagyon rondának láttam. most harmincas vagyok, és szinte minden tizenévest nagyon szépnek látok.

változik, hogy mit tekintünk szépnek. a tizenévesek túlságosan kritikusok.

2013. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert rondanak tart. Nem lehet velemenye? Nem tarthat rondanak? Mekkora gyoker vagy...
2013. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább halgass egy jó számot, ahelyett, hogy sírsz. XD http://www.youtube.com/watch?v=ls6bMXLWK_w
2013. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na, ne már! Ha egy fiú mondja egy lány pofájába, hogy ronda, akkor meg mindenki fel van háborodva, hogy mocskos fiúk, hogy tehetnek ilyet! Nekünk fiúknak is van lelkünk, azt kell mondani, hogy nem vagy az esetem, ez nem sértő! Tessék megtanulni lányok, vagy én is azt fogom csinálni, hogy lerondázlak titeket!;)
2013. jún. 23. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

1. Szerintem hanyagold ezt a tenyérbemászó, E/2-es stílust.

2. Én sosem rondáztam le fiút visszautasításkor.

3. Te nem leszel abban a helyzetben, hogy engem lerondázhass.

4. Szánalmas a logikád (ez a "ha nekik szabad, nekem is" dolog).


U.i.: Ronda vagy! (belül biztos, de a kérdésed alapján kívül is)


Jah, és nagyon vigyázz magadra, ugyanis a fennkölt gyengeséged helyes szilánkos fakaszt!

2013. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as, nehogy már neked álljon feljebb! Az becsületes, ha te tényleg nem rondáztál le senkit, de engem már sok csaj bántott, úgy, hogy más lányok meg helyesnek tartottak, tartsa meg magának, a csúfolódását, én sem vágom egy csaj képébe sem, ha nem tetszik, hogy fújj, ronda vagy. Tiszteletlenség! Úgy látom ez a beteges feminizmus túl sok jogot adott a nőknek, így most sokan azt hiszik bármit megtehetnek a fiúkkal, férfiakkal. Ideje lenne már a fiúknak, férfiaknak végre felébredni és nem hagyni, hogy elnyomjanak a lányok, nők minket! Túl sokat képzelnek magukról, hogy még annyira sem tisztelik az embert, hogy normálisan, tisztelettel utasítsák vissza!
2013. jún. 23. 15:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Némely nőkre igaz lehet ez, de semmivel sem felháborítóbb dolog ez, mint az, amit némely férfi művel a nőkkel.


Te pedig már olyan szinten szánalmas bohócot csináltál magadból már csak így a neten keresztül, hogy rossz nézni. Az ilyenek tényleg azt érdemlik, hogy szavakkal legyenek kasztrálva. ;)

2013. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!