Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit mondjak neki? Hogyan...

Mit mondjak neki? Hogyan közelítsem meg?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik banki alkalmazott srác, viszont nem tudok róla semmit sem (külföldön vagyok). Azt sem tudom, hogy hol lakik, hol szokott lenni, kivéve azt, hogy a bankban dolgozik. Most semmi ürügy nincs bankba menni, de látni akarom. Ha sikerülne, bunkóság lenne a bankban rákérdezni, hogy van-e barátnője? Vagy Ti mit/hogyan csinálnátok?
2013. szept. 6. 15:23
 1/3 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Bemész valami egyértelműen hülye indokkal amihez meg kell adnod a telefonszámodat, és aztán rákacsintasz és azt mondod hogy elérhető vagy 24/7 ha valami "banki" dolog miatt fel akarna hívni esetleg "/wink ;D". Ha nem tetszik neki akkor meg


"csak hülyesékedtem ;DDD"


Vélemény? :DD Most találtam ki, de szerintem működne :D

2013. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez is jó megoldás lehet :)

De nem kell ennyire túlspirázni...

Azt is csinálhatod, hogy megvárod míg végez, odamész hozzá, és megmondod, hogy bejön neked.

Aztán meg lesz ami lesz

Sok sikert ;)

2013. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megvárni, mikor végez, mert én akkor még dolgozom...
2013. szept. 6. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!