Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez mit jelent?...

Szerintetek ez mit jelent? Van egyáltalán bármi jelentősége? Nyilván van, igaz? Hogyan tovább? Mit mondjak neki holnap?

Figyelt kérdés
Már jó hat éve vízilabdázok, elég profin egy fiú csapatban ( nagyjából 20 fiú es velem együtt 4 lány ). 18 vagyok. Amióta elkezdtük az edzést (ugyebár négy éve ) a fiúk minden csaja sértegettek, csak engem nem... Ennek akkor nem tulajdonítottak sok jelentőséget, de ma... A legjobb játékos, mi dig nagyon nagyon jofej volt velem (= velem humorizalt, kedves volt, odaadta a köntöset ha faztam, segített felvenni a elejtett táskát... ) azt hittem csak azért mert kedvel mint barátot, ( bár o nekem tetszik, es nagyon kedvelem) de ma délután edzés után, miután mar mindenki elment csak ketten maradtunk, ugyanis csak mi nekünk kellett kellett csekk, szóval én olvastam, aztán o oda ült mellem. Tok természetesen elkezdtünk beszélgetni: suli, filmek, család, barátok... Szépen elértünk odáig hogy egyiküknek sincs senkihez. Es ennél a ,,résznél" a szemembe nézett. Megfogta a kezemet es közelebb hajolt. Mar majdnem csók volt, de akkor megjelent az edző, es megköszörülte a torkát... Nagyon ciki volt. Aztán megkaptuk a papírt es utána mar várt kint a barátnőm, szóval nem tudtunk beszélni! Erről az egészről mi a véleményetek? Lehet hogy csak le akar fektetni? Kérlek kerüljètek a sertéseket!! Nagyon koszi :)
2013. szept. 5. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl sok romantikus regényt olvastál....
2013. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez mit akar jelenteni... De ezeket a megjegyzéseket megtarthatod magadnak ;)
2013. szept. 5. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
ha régóta kedves Veled akkor nem hiszem, hogy csak le akar fektetni, szerintem többet akar:)
2013. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mit akar jelenteni akkor hogy értékelted hogy tartsam meg magamnak a választ(és nem válaszokat)?
2013. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs ennél jobb dolgod? Mint hogy itt irogass minden értelmetlenség?
2013. szept. 5. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
értelmetlenség?A válaszaidból kiderül hogy a kérdést kimásoltad.
2013. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megis honnan másolnam? Nem másoltam, csak telefonrol írni elég nehéz...
2013. szept. 5. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!