Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek megszakítsam vele...

Szerintetek megszakítsam vele az kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy csajjal 3-4 hete (személyesen). Azóta megállás nélkül beszélünk neten, rengeteget, mindenről. Szinte mindenben egyetértünk, kivéve pár apróságot. Kezdek belezúgni, napközbe rajta jár az eszem, alig várom, hogy gépközelbe legyek és beszélhessünk. Az a baj, hogy van palija, akiért odáig van, szóval gyakorlatilag esélyem nincs. Azon gondolkodok, hogy csak úgy megmondom neki, hogy többet ne beszéljünk, mert ez így nem vezet sehova. Nem mondanám el neki mit érzek, csak hogy hanyagoljuk egymást.
2013. szept. 5. 17:07
 1/9 zoliba' ***** válasza:
helyes döntés jó időben.
2013. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
már késő.
2013. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, már kicsit késő... Nem tudom miért gondoltad, hogy téged választ, ha van párja, akiről azt mondja imádja. De jól döntöttél szerintem ,mondd el neki. Legyél határozott, és ne hagyd h visszaédesgessen, lányoknak szokása.. szeretik, ha valaki bálványozza őket, annak ellenére, hogy semmit se éreznek iránta, esetleg van is másik. Ezt nőként mondom neked, nem legenda.


21/L

2013. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
uccsónál a pont...
2013. szept. 5. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
4 Esetleg a minusz. Mert njncs benne igazság. Egy értelmes nő pl. útálja ha bálványozzák, és nem is tűri.
2013. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
úgyértettem a másodiknál, már késő. amúgy abszolút barátként tekint rám, ez azt hiszi én is. szó nincs magához édeskedésről, nem bálványozom.
2013. szept. 5. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:
6 csak súgok: amelyik nő imádja a pasiját(fű de útálom ezt a szót) az nem vesz észre. Viszont az tény, hogy a világon a legjobb védekezés, ha azt akarjuk, hogy ne minden pasi prédaként tekintsen ránk nőkre.
2013. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ez van, akkor én már tuti randira hívnám :D De hát én ilyen szemét sz*r vagyok, és simán tudnám azt feltételezni, hogy sz*r a kapcsolata, még ha nem is ezt mondja, nem is ez látszik :S xD
2013. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hiába magyarázzátok, mi nők hajlamosak vagyunk erre.. nem akarjuk megbántani, meg stb... és eleve ha már kacsintgatunk, az alap kapcsolat nem olyan jó, de nem lépnénk ki belőle... Én se csináltam még ilyet tudtommal, de ez a jellemző. Emberek vagyunk, nem gépek.

Kérdező, remélem minden rendbe jön, ehhez bárminek is kell történnie :)


21/L

2013. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!