Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet egy férfi ennyire...

Hogy lehet egy férfi ennyire gerinctelen?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy férfival egy továbbképzésen, aki már akkor nyomult rám, még a számomat is el akarta kérni, majd egy közösségi oldalon ismerkedtünk tovább. Ő mindig bókolt nekem,meg flörtölt velem. Azt írta, hogy nagyon szép vagyok és tegyek fel magamról több képet, mert nagyon bejöttem neki és így gyönyörködik bennem. Aztán azt vettem észre, hogy egyre kevesebbszer ír, és már nem is bókol, majd közölte velem, hogy randija lesz valakivel. Mire én felháborodtam, hogy pár napja még engem fűzött, most meg közli velem, hogy randizik. Erre azt írta nekem, hogy én félreértettem őt,mert ő nem mondott nekem olyat, hogy járni szeretne velem, és másnak is szokott bókolni. Ő csak baráti kapcsolatot szeretett volna. Hát nem volt elég egyértelmű az amit írt, minek bókolt akkor, meg a barátaink képeiben nem szoktunk gyönyörködni. Hogy lehet valaki ilyen gerinctelen, hogy úgy viselkedik velem, mintha csak én szerettem volna többet barátságnál. Ezzel borzasztóan megaláz. Inkább bevallotta volna, hogy van más akivel már eljutott a randizásig, és rám már nincs szüksége. Szerintem akkor lett volna férfi.

Vagy szerintetek is én értettem félre a közeledését?

Mert én kétlem, hogy valaki, ha csak barátságot akar, akkor ilyeneket ír egy nőnek.


2013. szept. 4. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
csak nem nyugszol, és tovább erölködsz "okoska".
2013. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek több vasat tartanak a tűzbe egyszerre. Nem megtetszik nekik valaki konkrétan nagyon, hanem csak szeretnének valakit maguk mellé. Több nőnek udvarolnak egszerre, ennek x százaléka bejön, ezek közül kiválasztja azt, aki a legjobban néz ki vagy aki a legkönnyebben meghódítható, ez már pasifüggő. Arra a nőre az rányomul a többit elhajtja. Ennél sokkal rosszabb, ha nem is mondja meg neked, hogy mással randizik, hanem randizik veled is és tovább hülyít.


Egyébként a nők nagyobb mesterei ennek ám :S

(mint nő mondom)

2013. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Há, végre nem egy csaj csinálja ezt...

Ez nem gerinctelenség, csak te nem kérdeztél rá mik a szándékai.

Meg különben is, van még sok pasi, aki szerint szép vagy...

2013. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem merek vàlaszolni
2013. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gerinctelen, hiszen megmondta, hogy randizni fog valakivel. Valoszinu, hogy tobb vasat tarthatott a tuzbe es a masik lany hamarabb nyilt meg. Ennyi, mondhatni lemaradtal. De ne aggodj, majd jon valaki mas :)
2013. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!