Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokan miért fogják fel ennyire...

Sokan miért fogják fel ennyire negatívan az elutasításokat?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy sokan eléggé mellre szívják, ha egy kiszemelt nő vagy férfi nem akar tőlük semmit, holott ilyenkor arra kéne gondolni, hogy jobbat érdemlek nála, és nem azt, hogy én egy elfuserált ronda sz.r ember vagyok, és nem kellek senkinek. Az ilyen negatív felfogással csak taszítanak mellé fertőznek mindenkit, és még csodálkoznak, ha senki se áll velük szóba.
2013. szept. 4. 10:27
1 2 3
 21/24 anti paladin ***** válasza:
Mert az érzelmi elutasítás elég kellemetlen (az önbizalomnak sem tesz jót) és tanulni kell a kezelését amit elég sokan nem tesznek meg, ilyen vagy olyan okokból.
2013. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2013. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én már tapasztaltam mindkét oldalt, szóval nekem azért könnyebb átlátni ezt a helyzetet, mint azoknak akik csak kapták az elutasítást.

Volt pár srác, akik nagyon odavoltak értem, de nálam egyszerűen nem tudott kialakulni a szerelem. Aztán találkoztam egy másik sráccal, barátok lettünk, és beleszerettem. Éreztem hogy neki is többet jelentek, de egyszerűen nem volt hajlandó lépni. Végül bevallottam neki mit érzek. Mondta hogy nem tudja miért, nem talál bennem kivstni valót, mégsincs meg irántam az a plusz, nem tud belém szeretni. Először teljesen összetörtem, annyira igazságtalannak találtam, hogy végre van valaki, akit szeretni tudok, erre pont neki nem kellek. De nem hibáztattam, hisz pontosan ismertem azt az érzést, amiről beszélt. Az előtte lévő 3 srác teljesen illet hozzám, imádtam őket, de nem volt meg az a plusz.

Viszont ha nem lettek volna ezek a tapasztalataim, akkor valószínű én is elkönyveltem volna magamat egy szerencsétlennek, akit nem lehet szeretni.

Szerintem nem szabad haragudni arra az emberre, aki visszautasít minket (már ha azt normális stílusban teszi, nem bunkón), hisz nem az ő hibája, hogy nem tud szeretni minket, de nem is miénk. Senki sem hibáztatható ezért. Egyszerűen csak így van, szívás, de el kell fogadni.

2013. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ez így igaz és megalkuvónak sem szabad lenni. Én inkább maradok egyedül, minthogy egy nekem nem tetsző nővel együtt legyek.
2013. szept. 6. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!