Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokan miért fogják fel ennyire...

Sokan miért fogják fel ennyire negatívan az elutasításokat?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy sokan eléggé mellre szívják, ha egy kiszemelt nő vagy férfi nem akar tőlük semmit, holott ilyenkor arra kéne gondolni, hogy jobbat érdemlek nála, és nem azt, hogy én egy elfuserált ronda sz.r ember vagyok, és nem kellek senkinek. Az ilyen negatív felfogással csak taszítanak mellé fertőznek mindenkit, és még csodálkoznak, ha senki se áll velük szóba.
2013. szept. 4. 10:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én csak akkor szoktam elkeseredni ha a kiszemelt lány tényleg tetszett.

17/F

2013. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

"hogy jobbat érdemlek nála"


Nézd, ezt így most kívülről lehet tárgyilagosan mondani, de amikor ott vagy benne, akkor úgyis az jön elő, hogy "nem tetszem annak, aki nekem igen."

Plussz ott van még az a számtalanszor elírt tény, hogy a lányok ilyen helyzetben egyszerűen nem normálisak manapság-legalábbis egy nagyon komoly részük!!

Ha valaki nem jön be nekik, azt nem úgy veszik, hogy: "De jó érzés, hogy tetszem neki, sajnálom, hogy nem az esetem!" ; hanem úgy, hogy: "Mit képzel magáról ez a ..., hogy majd én szóba állok vele?!"

2013. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
"leírt"
2013. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Olyan nőket messziről is el kell kerülni. De gondolom ti se lennétek együtt egy olyannal.
2013. szept. 4. 10:40
 5/24 anonim ***** válasza:
De ezt nem tudhatod előre, mert nincs ráírva! Ha pedig már megalázott, akkor késő!
2013. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ha megalázott csak nevetni kell rajta, hogy az iq-ja a 20-t sem éri el. Előbb utúbb úgyis az ilyenek fognak nagyot szívni.
2013. szept. 4. 10:47
 7/24 LeftBehind ***** válasza:
100%
"arra kéne gondolni, hogy jobbat érdemlek nála" - hát te se nagyon tudod hogy milyen egy depressziós és/vagy önbizalomhiányos ember gondolatvilága.
2013. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megalázott csak nevetni kell rajta, hogy az iq-ja a 20-t sem éri el. Előbb utúbb úgyis az ilyenek fognak nagyot szívni."


Nos, erre csak azt tudom mondani, hogy akik ezt tették velem, azok azóta már összejöttek valakivel és boldog kapcsolatban élnek, én pedig még mindig egyedül vagyok.

2013. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az önértékelési problémáknak nincs racionális alapja, ez egy félresiklott érzelem, amit nem tud kezelni az illető. Egy bizonytalan ember számára az elutasítás egy bizonyíték arra, hogy ő nem elég jó. Ezzel ő nem hajlandó szembenézni, ezért a rossz érzését kivetíti arra, aki - szerinte - ezt okozta, így aztán az őt elutasító nő mindig egy büdös, felszínes k**va, akinek csak a pénzes/jóképű/bunkó pasik kellenek.


Mint mondtam, ez természetesen nem logikus működés. Egy kisgyerek gondolkodásából kell kiindulni, aki a saját kis világában létezik. Az már más kérdés, hogy sokan huszonéves korukra is ebben rekednek, ez sajnálatos.

2013. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Nos, erre csak azt tudom mondani, hogy akik ezt tették velem, azok azóta már összejöttek valakivel és boldog kapcsolatban élnek, én pedig még mindig egyedül vagyok."


Én ezzel kapcsolatban azt figyeltem meg, hogy ezeknek az embereknek általában közel sem olyan boldog az élete, mint amilyennek kinéz. Hidd el, az ilyen magatartást mindig visszakapják az élettől, ezt tapasztalatból mondom.


Az ember boldogsága eleve nem abból áll, hogy van e pasija/csaja, vagy sem. Egy boldog ember egyedül is teljes értékű egyéniség, nem szorul arra, hogy egy párkapcsolattal igazolja önmagát.

2013. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!