Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MIért viselkedik ilyen furán...

MIért viselkedik ilyen furán a srác? Hogyan kezeljem ezt a tanév folyamán?

Figyelt kérdés
Egyetemisták és csop.társak vagyunk. Májusig kiválló kapcsolatban voltunk mint barátok. Sokat voltunk eggyütt, jóléreztük magunkat egymás társaságában. Megvolt köztünk amolyan kölcsönös bizalom (sok olyt tudunk egymásról amit szinte senki más:). Ez mellett nagyon jófej, amolyan társaság közepe. De sajnos Ö kezdett többet érezni irántam ........ én pedig elutasítottam (nem az esetem, ennyi). Azután gyökeresen megváltozott: nem beszéltünk, másokkal barátkozott, kerülte a társaságom, nemis veszi fel velem a szem kontaktust. Sajnos úgy érzem hogy zavarja a társaságom. Mit tegyek? hogyan kezeljem ezt? Mert már nekem is kényelmetlen. (20L)
2013. szept. 2. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Semmit, hagyd élni.
2013. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elutasítanak, szerintem te sem vagy olyan boldog a kiszemelted jelenlétében...
2013. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most komolyan mit vársz? Elutasítottad, szerinted hogy esett neki? Ha meg még mindig teperne utánad akkor amiatt írnál ki kérdést, hogy jajj miért teper még mindig utánam..

Gondolkozz el kicsit, nem körülötted forog a világ, hagyd szegényt, valószínűleg már így is okoztál neki elég fájdalmat.

2013. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!