Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van 1 Srác nagyon tetszik, de...

Van 1 Srác nagyon tetszik, de nem tudom mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban.Nem rég érkezett.És nekem nagyon tetszik :).Csak az a baj hogy ismerkedni szeretnék vele de mindig a haverjaival van.Ha meg nem lenne nem biztos hogy egyedül kitudnék állni és beszélni vele.Az szerintetek gáz ha az lb-mel mennék oda úgymond beszélgetni?Vagy mien beszéd témánk lehetne hogy ne is raktározzon be barátnak hanem egy kicsit többnek?Lécci help! :S

2013. szept. 2. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

csá, gyere dugni!

ENNYI!!!

2013. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
így van!!!! halgass az elsőre:D ha én lennék a csávó én mennék:P
2013. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jójó vicces.De lécci komolyan.
2013. szept. 2. 19:23
 4/13 anonim válasza:

Szia, Hány éves vagy, ezt sajna lehagytad. De a lényeg, hogy én speciel nem szeretem, mikor egy lány barátnőjével tekereg egy fiú után.... a barátnőd előtt úgy sem fog úgy beszélgetni veled, mint ha csak ketten lennétek, nameg mi van, hogyha a barátnőd jobban megtetszik neki? Ha neked tényleg tetszik ez a srác, most úgy is iskola, tudasd majd vele valahogy, bámuld, mosolyogj rá, ha visszamosolyog, meg ugyan úgy néz téged, akkor köszönj neki, onnantól meg rajta is múlik hogy megijed, vagy veszi a bátorságot, és beszéltek. Konkrét téma sosincs, nem kitalálni nem lehet igazán, ez majd jön.... Sajnos én is mindig az első beszélgetéstől félek, háát úgy tűnik mindannyian szorongunk tőle kicsit :) Legyél tündéri lány, tudasd vele (ne szóban még) hogy tetszik neked, és pasizz be :)

20/F

2013. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod minél előbb ki is próbálom ;)és igen lefelejtettem a korom köszi hogy szóltál :D
2013. szept. 2. 19:32
 6/13 anonim válasza:
Még most sem írtad le hány éves vagy :D Hehe
2013. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jah xD jól van újonc hiba amúgy 15/L és mivel most regisztráltam csak 5 percenként írhatok ezért vok ilyen lassú :) És ez a facebookos pl:Hali!mizu ?veled így rá írni vagy az béna?Csak mert félénk típus vok :/
2013. szept. 2. 19:40
 8/13 anonim válasza:

Én azt mondom előbb a mosolygás, meg bámulás ilyenek legyenek, aztán tudod ha már rád is köszön, meg iylenek, akkor tőle várj üzenetet, de ha mégsem jön üzenet, akkor érdemesebb írnod neki, habár az persze fura ha lány ír előbb meg kezdeményez, de semmi gond. Ne siesd el, előbb csak nézd, figyeld, mosolyogj rá ha visszanéz, aztán 1-2 nap múlva köszönhetsz is neki ha elmentek egymás mellett, vagy iylesmi, aztán ha nem ír neked, írj rá.

Sok sikert :)

2013. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
fuuu tényleg köszi !Élet mentő vagy !:)Rendben kipróbálom a napokban ;)
2013. szept. 2. 19:52
 10/13 anonim válasza:
Aztán ha a sráccal nem jön össze semmi, engem se felejts ám el :P hehe csak vicelek
2013. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!