Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyiket válasszam? Plátói...

Melyiket válasszam? Plátói szerelem, vagy a másik srác?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal. Nagyon aranyos,kezdek belezúgni,már túl vagyunk a 2. randin. Viszont kiderült,hogy pár hét múlva találkozok egy plátói szerelmemmel,aki kifejezetten miattam jön ide. Őt még nem ismerem,csak a távolból figyeltem,de már régóta "szerelmes" vagyok belé.:D Ő egy mondhatni híres srác. :) És elég nagy szó,h miattam jön el ide... De pont rosszkor,mert most kezdtek volna alakulni a dolgok ezzel a sráccal. Szóval most nem tudom,mitévő legyek. Próbáljam húzni a dolgot ezzel a fiúval,és megismerni a "plátói szerelmemet"? Az a baj,azt sem tudom,mit akarok... Mert jó lenne egy komoly kapcsolat,jó lenne egy fiú,akivel együtt aludhatok meg ilyesmi,de... ajj :( Kavarni nem akarok senkivel,én csak komoly kapcsolatot akarok. 5 hónapja vagyok szingli,és nem volt egyetlen normális fiú sem,aki udvarolt volna,most meg rögtön 2 szuper pasi. Bár az egyiküket még nem ismerem.:D Most mi legyen?? Tudom,hatalmas gondjaim vannak,dehát ez most a legnagyobb problémám (szerencsére:)).

20/L


2013. szept. 2. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, helyetted nem dönthetjük el sajnos.
2013. szept. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másrészt viszont, az már nem jól kezdődik, hogy "nagy szó, hogy csak miattad utazik ide". Nem kéne istenként kezelned, elvégre nem a római pápa... Ha így kezeled, akkor szerintem nem tudod józanul megítélni a dolgokat.
2013. szept. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 viktor123456 ***** válasza:
Dugj mindkettővel. :-)
2013. szept. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vajon a plátói szerelmed is komolyat akar?
2013. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem találkozz azzal a platóssal, aztán dönts. Csak mondjuk ne csináljatok semmi félreérthetőt, hogy ne kelljen kényelmetlenkedni
2014. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!