Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél számít a magasság?

Ismerkedésnél számít a magasság?

Figyelt kérdés
150-155cm körüli lány és 180 feletti fiú?

2013. szept. 1. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Itt egyedül csak TE vagy szánalmas , aki magasság alapján szelektál magának társat.. owned.
2013. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%

hát kedves 49%os.. nem hiszem, hogy egy lány ne tudná magáról pontosan hogy hány cm. másrészről egy szóval sem mondta, hogy 180 cm felett keres magának pasit.. harmadszor meg ennyivel a magas srác is kiírhatta volna a kérdést. nem ismertette a helyzetet, te meg már azonnal ítélkezel

eléggé korlátozott vagy, ne is haragudj.

(ha gondod van az ismerkedéssel vagy te is az itt siránkozó alacsonyak közé tartozol, akkor nem hiszem, hogy a külső a gond :) )


törpének nevezel egy lányt, csak mert 150 cm körüli magas, pff, hát grat :)

2013. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A kérdés kiírás elég egyértelmű, ha értelmezési problémáid vannak, az nem az én gondom. 180 feletti fiú.. Szerinted ebbe bele tartozik a 170??.. A női átlag 165cm, míg a féri pedig, 177cm, tehát a fériak jelentős részét diszkriminálja. Amúgy nem fogok itt vitatkozni senkivel sem, Itt úgyis az összes adna esélyt egy alacsony srácnak (170cm), míg a valóság teljesen mást mutat. Felőlem a téma lezárva.
2013. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Emberek! Képzeld el a válaszodat fordítva. Ha Te lennél az alacsonyabb.
2013. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Olyan nincs vagy nagyon minimális, hogy egy 180cm-es nő 160-70cm-es alacsony pasival járjon. Rengeteget utazgattam régebben a munkám során, de én ilyet 2 db alkalommal láttam, és ott is a férfi nem egy Brad Pitt volt, csak drága ruhát viselt, és egy fekete CLS-be szállt be a csinos nővel.. Ha ezek a paraméterek nincsenek, akkor ez a felvázolt felállás zérus, nem létezik.
2013. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

értelmezési probléma? :D

egy szóval nincs írva, hogy nem ad nekik esélyt! tehát: simán meglehet, hogy nagyon tetszik neki egy srác és vele akarna ismerkedni csak jóval magasabb. ez nem jelenti azt, hogy a későbbiekben ne adna esélyt egy alacsonyabbnak. nem ismertette a helyzetet!


és mint írtam (de nem fogtad fel -és még nekem vannak értelmezési problémáim): honnan tudod, hogy nem a srác írta?


miért kell azonnal a legrosszabbat feltételezni a másikról? :S

2013. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Emberek ***** válasza:

#14

elképzeltem, de engem akkor sem zavarna. ha bejön, vagy esetleg járunk, és szeretem, akkor kisebb gondom is nagyobb lenne annál, hogy a lány magasabb nálam.

2013. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen kérdések tömkelegét, NEM férfiak/fiúk szokták kiírni.. Eyy 180cm-es férfinek kizárt, hogy gondjai lennének az ismerkedéssel, egy jó átlag körüli, kicsit felette levő magasság. Értelmetlennek látnám a kérdés kiírását, nem logikus, ellenben egy alacsony nő, aki már kosarat kapott egy magas sráctól már nagyobb valószínűséggel írhatta ki ezt a választ. Kétlem, hogy fiú írta ki ezt a kérdést, bár pontosíthatta volna kérdés kiírást, akkor nem okoz(ott) volna félreértést.
2013. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

49%. a magasaknak is lehet problémáik, több gátlásos magas pasi van(magasság miatt is).


másrészt: és mi van ha csak a magasak jönnek be neki?

vannak akiknek az alacsonyak jönnek be!(vannak!), vannak akiknek csak a szőkék vagy a vörösek, vagy csak a kékszeműek :D nem 1 gyk-s kérdés van, hogy nagymellű lányt keres, akkor bizonyára ő diszkriminálja a kismellűeket :D(valamint ugyanez fordítva is van).

nem kellene leszólni a másikat az ideálja miatt.. bár lehetne irányítani, hogy ki-mi jöjjön be nekünk, de sajnos nem lehet!



bocsi az offért :)

2013. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igaz amit leírtál, csak van egy kis probléma, az a gond, szinte az összes ilyen 150-155cm körüli nő skippeli az alacsony férfiakat. Tömkelegét láttam ezt az egyetemen, a bulikon, szimplán az utcán, hogy 25-30cm-el magasabb férfit választanak, és ez nem csak mert neki ez az esete, szinte mindnek ez az esete, mert kell nekik a fals védelmük, meg ilyen dumákkal zavarják el az alacsonyabb srácokat.. Elismerem van olyan is aki nem ossza ezt, de az nagyon nagyon ritka manapság... Én elnézést kérek az értelmezési dologért nem volt szándékos, csak elegem van ebből a magasság-fasizmusból ami itt van, nem csak a gyk-n.
2013. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!