Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért ennyire fontos...

Lányok, miért ennyire fontos a magasság? Bővebben lent

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, most megyek gimnáziumba, az a helyzet hogy ezelőtt is, világéletemben mindig lányokkal jöttem ki a legjobban, barátilag, kapcsolat ügyileg is, stb. Az utóbbi fél évben új helyre költöztem nem nagyon voltak barátaim itt is inkább csak lányok. A leendő gimimben pedig egyáltalán nem. Lényeg a lényeg olyan 6. óta nem nagyon nőttem, ~160 centin megragadtam. A lányok nagyrésze "kinőtt" engem, és az új évfolyamomban is így van ez. Szeretnék lányokkal ismerkedni de nemtudok, mert mindig azthiszik 7.-es vagyok, meg úgy szóba se állnak velem mert magasabbak nálam, és kicsit zavar hogy ebből leszűrik hogy ők nem akarnak ismerkedni... Jól öltözködök, nem vagyok csúnya, megértő, kedves, odafigyelő, de mégis... Mit tudnék tenni?

2013. szept. 1. 18:08
 1/6 xKakashix ***** válasza:

Nem tudom te hogy vagy vele, de engem zavarna ha magasabb lenne nálam a lány.

De haverom olyan 163 cm és minden barátnője magasabb volt eddig nála. :D

Írtad hogy a külsőddel nincs baj, onnantól már csak rajtad múlik, viszont az tény, hogy sok lányt zavar ha kisebb nála a pasi.

Azért sok sikert.

2013. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogsz még nőni. Sőt! 11-re jóval magasabb leszel mint most vagy. Tudom, nálunk is ez volt a srácokkal, csak mi most leszünk 13-sokak. :D Amúgy általában szokott számítani a lányoknál a magasság, de speciel ismerek sok olyan lányt akik 150-155 cm magasak. :)
2013. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én nem is feltétlen járni, csak barátkozni, vagy ismerkedni akarok velük, de szóba se állnak velem. :S
2013. szept. 1. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Add fel. A gyakorikérdéseken volt egy csomó ilyen kérdés, melyekben minden lány/nő kategorikusan kijelentette, hogy nekik nem kell 170 cm-nél alacsonyabb pasi. Ebben az elkényeztetett nők dominálta társadalomban, nem tűrnek meg minket. Legfeljebb munkaszolgálatosok lehetünk életük végéig egy femináci nő karmai közt. Azt javaslom, tedd azt amit én: kutyáld meg magad és ne keressél párkapcsolatot. Továbbá tegyél keresztbe a nőknek ott ahol csak lehet.
2013. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó. A legjobb barátom 163 cm és van barátnője. Akkor ilyenkor mi van?
2013. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondod...
2013. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!