Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert fontos ennyire a magassag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert fontos ennyire a magassag?

Figyelt kérdés

Komolyan kezd elegem lenni....Miert csak a pici lanyok a jok a pasiknak? Megjelenik egy 150-160 cm kozotti csaj es a sracok teljesen meghulyulnek (hozzateszem 20-35 ev kozotti tarsasagrol van szo). Emelgetik, dobaljak oket, mint valami jatekbabat. Meg 'jajj de cuki', 'olyan edes' jelzokkel illetik a csajokat. Komolyan ez normalis 30 eves ferfiaktol???? Nem tehetek arrol, hogy magas vagyok (172 cm) es nagyon bant amikor mar a nem tudom hanyadik alkalommal ez zajlik le tarsasagban, buliban. Es az egyik srac azert nem jon ossze baratnommel (akit a fiu rohadtul bir, es jo fejnek tart, na meg szepnek), mert 170 cm. Es neki csak pici baratno kell (hozzateszem a pasi 188 koruli). Es sajnalom baratnomet is, mert tok osszeillenenek.

Bar nekem nem tetszik jelenleg senki, lelkileg megis total kesz vagyok, hogy velem soha nem bannak majd igy a pasik, mert nem tudok osszemenni. Nagyon feltekeny vagyok, rosszul esik ez az egesz es ez olyan dolog amin nem tudok valtoztatni. Valami tanacs, hogyan tudnam kezelni ezt a helyzetet?


2013. ápr. 6. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez hülyeség.Érdekesen engem nem az alacsony lányok érdekelnek,mert a 186centim mellett csúnyán nézne ki.
2013. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
ezt én sem értem, sosem a magasság alapján választottam nőt
2013. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is 172 cm vagyok, és a magasságom miatt még egyszer sem utasított vissza fiú. Lehet valaki magas, ha neki nem tetszik egy magas lány. (Bár én eddig ezt nem igazán tapasztaltam). Egyszerűen ilyen az ízlése... de emiatt ne törd magad, hülye ha egy magas pasi ez alapján választ párt.
2013. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kolosszus22 ***** válasza:
77%

190cm vagyok, és nem favorizálom a nagyon apró, alacsony csajokat!

26F

2013. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező: Én speciel örülök neki, ha nem törik ki a nyakam, amikor megcsókolok egy nőt. Szal a "pici, cuki" csaj nem igazán az esetem (ha CSAK és kizárólag a magasság

dominálna a választásnál). Én 180 körül vagyok (inkább fe-

lette), de az sem zavar, ha a jelölt 180 magas :)

2013. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Semmi de semmi vonzalmat nem tudnak gerjeszteni bennem az alacsony nők.Inkább szánalmat és undort érzek irántuk, és idegesít a társaságuk.170-180 centi között tökéletes egy nő!És igazán nem tudom hol vannak elveszve az ilyen csajok és azt sem tudom megérteni, hogy miért népszerűbbek ezek a fejlődésben visszamaradott törpék :D Nevetségesek.Kedves Kérdező légy büszke a magasságodra és örülj neki, hogy nem egy pojácának születtél hanem NŐNEK. 26F 186cm
2013. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem kellene 170-nél magasabb nő,mert többnyire véznák.
2013. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hozzám pl magas lennél mert én csak 168 vagyok:D
2013. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én 182 magas lány vagyok, bár van párom, aki kb. olyan magas mint én, mégis nehéz megszokni, hogy egy társaságban azon csodálkoznak, hogy milyen magas vagyok...

Ha nem is azzal a céllal megyek egy közösségbe, hogy ismerkedjek, akkor meg mit számít, én ezt nem értem...

Na mindegy, lassan megszokom...

2013. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!