Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Fontos a magasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fontos a magasság?

Figyelt kérdés
Helósztok. Van egy lány akit látásból ismerek, és kb 190-200 cm magas, a probléma az, hogy én csak 173 vagyok. Nem fog hülyén kinézni ha odamegyek és megpróbálom randira hívni? Köszi a válaszokat előre is.
2009. dec. 30. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
De.
2009. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az semmiképp nem néz ki hülyén, ha odamész és randira hívod :)
2009. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
megpróbálhatod de lehet h el fog küldeni.
2009. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az már tényleg nagy különbség, mi köztünk csak 4-5 centi van az én javamra, az még nem zavar. de ahogy mondani szokták, a szerelemben nincsenek szabályok, plusz vízszintben nem látszik a különbség, próba szerencse :P

de számíts rá, hogy ha tényleg alakul valahova a dolog, nagyon sok gúnyolódó lesz körülöttetek hirtelen.

2009. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem is nagy ez a különbség, de egy próbát megér . Hínd el randira ,veszteni valód nincs:)
2009. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 5/3 szerint nem gáz szóval, minden föleképpen bepróbálkozok, és majd lesz valami. Az meg, hogy ha összejön nem fog izgatni, hogy ki mit mond. Még egyszer köszi:).
2009. dec. 30. 15:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nyugodtan. Tudod, a nagyon magas lányokat általában zavarja a magassága, és az, hogy sok fiút az visszatart attól, hogy elhívja őket. Nem biztos, hogy igent mond, de ha neked tetszenek a magasabb lányok, neki könnyen lehet, hogy neki az alacsonyabb fiúk jönnek be.
2009. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A párom és köztem 30cm van az ő javára (fiú). Minket nem zavar és sosem kaptunk még gúnyos megjegyzést és meg sem bámultak minket.Gondolom fordított esetben kicsit nehezebb,mert valami "elvárás" féle,hogy a pasi legyen a magasabb,de szerintem ezzel ne is foglalkozz!Nem lehet könnyű 2m magas lánynak lenni sem,ehhez a magassághoz "megfelelő" párt találni,úgyhogy szerintem őt is bánthatja,hogy emiatt lehet,hogy jóval kevesebben mernek nála kezdeményezni.Pedig ez egyszerűen semmiben nem előny és nem hátrány,ami a kapcsolatot illeti.Mi észre sem vesszük ezt a pár centit. :) Bátorság,emiatt ne szalaszd el a nagy Ő-t,ha ő az :))
2009. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a nővérem is ilyen 195 és neki rendre 170 körüli pasijai voltak ;)
2009. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem te öltözz be nőnek a lánynak meg vágd le a haját és rajzolj egy bajuszt.
2009. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!