Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha (ismerkedésnél) lány...

Gáz, ha (ismerkedésnél) lány létemre állandóan dícsérgetem a fiút?

Figyelt kérdés
Nem csak úgy mondom, tényleg le vagyok nyűgözve, és muszáj mindig megjegyeznem, mennyire csodálom őt! :3
2013. aug. 30. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fiútoL. Am engem zavarna
2013. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hízelgésnek venném, amit nem szeretek. Ha valami tényleg tetszik azt jegyezd meg, de egy beszélgetésben csak egyszer és csak egy valamit.


Pl. a pasi jól néz ki és emellett intelligens is: válaszd ki az egyiket amelyik szerinted fontosabb, és arra tegyél valami pozitív megjegyzést. Nyalizni viszont nem kell, azzal magadnak ártasz, "naív/könnyen lenyűgözhető" kategóriába süllyedsz.


28/F

2013. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a külsejét dícsérem, te jó ég! -.-" A tudását, nagyon jó a témában, és csak ámulok, de akkor kicsit visszafogom magam.
2013. aug. 30. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Még valami: a legjobb egyébként kérdéssel dicsérni, azzal nem 'alázod' magad (ha csak nem hülyeség a kérdés).


Tehát pl. a "Eszes vagy!"/"Jól nézel ki!" kijelentések helyett tegyél fel egy enyhén hízelgő kérdést: "Hogy jut időd sportolni, ha ennyit olvasol?" :)

2013. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Jó érzés,amikor nem csak te teszed,hanem érzed,hogy te is "kellesz".

2013. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!