Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyenek itt a fiúk?...

Miért ilyenek itt a fiúk? Vagy csak azok akik privit írnak?

Figyelt kérdés

Ha valaki itt ismerkedni akar, és válaszolok, vagy mélben levelezünk, miért rögtön a szexuális szokásaimra kérdeznek, vagy miért irkálnak ocsmányságokat?

Ha ismerkedni akartak, akkor miért nem kérdez rólam, vagy miért nem magáról ír, ha kérdezem?

Miért az a lényeg, hogy levetkőzök e neki kamera előtt, és hogy szeretem e a perverzitásokat?

Ha megírom, hogy 20 éves vagyok, miért ír 52 éves ember, meg miért írnak lányok?

Egyáltalán van itt arra remény, hogy normálisan lehessen megismerkedni valakivel? Vagy ez az ismerkedés kategória csak butaság?



2013. szept. 1. 18:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Bár a kérdés nem nekem szólt, de azért válaszolok. Ismerkedni nem csak párkapcsolat céljából lehet, tehát ha úgy alakul, szívesen elbeszélgetek itt értelmes emberekkel(mivel nem egyel találkoztam már itt). Magával a párkapcsolat keresősdivel se lenne problémám, bár tény, hogy nem kevés türelem kéne hozzá itt. De nem az lenne az elsődleges problémám, hogy előítéletes vagyok. Számomra, hogy az embernek a szociális élete hogy áll, az a legkevésbé releváns ilyen szempontból. Bár ezt persze megint csak személye válogatja, hogy kinek mi a jó/megfelelő.
2013. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Engem is szabad ajánlani a 15-20 éves csinos aranyos ciku lányoknál, nincs olyan aki emberszámba venne, pedig nem vagyok egy ronda dög, sőőt, szerintem annyira vékony sem vagyok, régen az edzés.... 20/F ha van itt normális lány, akkor lehet priváttal bombázni :)
2013. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!