Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyenek itt a fiúk?...

Miért ilyenek itt a fiúk? Vagy csak azok akik privit írnak?

Figyelt kérdés

Ha valaki itt ismerkedni akar, és válaszolok, vagy mélben levelezünk, miért rögtön a szexuális szokásaimra kérdeznek, vagy miért irkálnak ocsmányságokat?

Ha ismerkedni akartak, akkor miért nem kérdez rólam, vagy miért nem magáról ír, ha kérdezem?

Miért az a lényeg, hogy levetkőzök e neki kamera előtt, és hogy szeretem e a perverzitásokat?

Ha megírom, hogy 20 éves vagyok, miért ír 52 éves ember, meg miért írnak lányok?

Egyáltalán van itt arra remény, hogy normálisan lehessen megismerkedni valakivel? Vagy ez az ismerkedés kategória csak butaság?



2013. szept. 1. 18:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Vannak itt normális fiúk, csak rájuk kell akadni. De tény, sok a perverz is az oldalon, egyszerűen ne válaszolj és kész.
2013. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Öööö mert dugni akarnak? Igeeen...
2013. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Gyere és ismerkedj velem! :) Én bizonyítom az kérdésed ellenkezőjét.:)
2013. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
kb...
2013. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Szexről még sose beszélgettem itt lánnyal
2013. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg furcsa. Én férfi létemre is kaptam már ilyen privátokat. Csak nem tudom, hogy miből következtettek arra, hogy lány vagyok...
2013. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Én mindig érdeklődök a lány kedvenc dolgairól, hozzáállásáról ismerkedésben, nem a szexről beszélek hozzá, és nagy ritkaság ennek ellenére is az, ha értelmes érdeklődő választ kapok...ennyit erről.
2013. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Akik napi 500 privát küldenek el és már egy "L",vagy "N" betű is elég nekik,azoktól ne várj mást.
2013. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Üdv az interneten! :D
2013. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Nyilván az ilyenek azok, akik ráírnak mindenkire. A normálisabb fajta általában nem ezért jár ide, vagy ha esetleg elképzelhetőnek is tartja, akkor sem teszi túl gyakran, hogy csak úgy irkáljon másoknak.


Hozzáteszem, azért nálatok is megvan ennek a megfelelője, akire éppen normálisan írunk, saját magáról kérdezünk, és válaszra se méltat. A legviccesebb, amikor ő írt rám, és a válaszra nem válaszolt.


Lényeg: Egyik kutya, másik eb. Mi is megtanulunk titeket kezelni, ha hülyén viselkedtek, elvárható ez tőletek is.

2013. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!