Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyenek itt a fiúk?...

Miért ilyenek itt a fiúk? Vagy csak azok akik privit írnak?

Figyelt kérdés

Ha valaki itt ismerkedni akar, és válaszolok, vagy mélben levelezünk, miért rögtön a szexuális szokásaimra kérdeznek, vagy miért irkálnak ocsmányságokat?

Ha ismerkedni akartak, akkor miért nem kérdez rólam, vagy miért nem magáról ír, ha kérdezem?

Miért az a lényeg, hogy levetkőzök e neki kamera előtt, és hogy szeretem e a perverzitásokat?

Ha megírom, hogy 20 éves vagyok, miért ír 52 éves ember, meg miért írnak lányok?

Egyáltalán van itt arra remény, hogy normálisan lehessen megismerkedni valakivel? Vagy ez az ismerkedés kategória csak butaság?



2013. szept. 1. 18:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
20 sírt = nyafogott, panaszkodott
2013. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Hát azért, mert Ő olyan szerencsétlen a lányokkal, hogy senkinek sem kell. Nem csodáltam.

Fiúk! Csak azoknak válaszolok, akik tisztességesen írnak. Mindenki mást letiltok.

2013. szept. 1. 19:14
 23/32 anonim ***** válasza:
Alapjáraton én is azt hittem volna,de a vége miatt nem.
2013. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Mondtam én! :D

Az durva.

2013. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább próbálkozz társkeresőkön, biztos találsz valami normális férfit. Amúgy meg itt a legtöbb ember rohadt perverz....

Van rá esély hogy megismerkedj itt valakivel (sőt én ismerek is egy csávót aki itt szedett fel egy nőt) de elég kicsi.


F

2013. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Azért az elég erős, hogy elsírta magát randi közben/után. Az ilyen nem tudom, hogy miért próbál barátnőt szerezni ahelyett, hogy előbb magát rakná rendbe.


Egyébként nem hinném, hogy az itt lévők nagy része olyan átlagon felüli perverz lenne, inkább csak magányos és frusztrált, így anonim gyökérségeket irkálva levezetik a feszültséget.

2013. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
26-os. Igen, talán ez lehet az igaz. De azért hogy mentsem a fiúkat, érkezett egy két értelmes válasz.
2013. szept. 1. 19:29
 28/32 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én nem is próbálnék meg értelmesen beszélni egy lánnyal innen, egyszerűen arra gondolnék hogy egy okok, szép lány akinek normális szociális életet van miért egy ilyen oldalon keres férfit....

Tudom hogy előítéletes vagyok, de te pl miért nem a való életben keresel férfit??

2013. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Mert írogatni szoktam más kategóriákba és ide is benyitottam. Mivel van itt egy ismerkedés kategória, hát megpróbáltam. Igazad van utolsó, kár volt.
2013. szept. 1. 19:59
 30/32 A kérdező kommentje:
A 20-21- nek írom, hogy sírt! Könnyekkel sírt.
2013. szept. 1. 20:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!