Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyenek itt a fiúk?...

Miért ilyenek itt a fiúk? Vagy csak azok akik privit írnak?

Figyelt kérdés

Ha valaki itt ismerkedni akar, és válaszolok, vagy mélben levelezünk, miért rögtön a szexuális szokásaimra kérdeznek, vagy miért irkálnak ocsmányságokat?

Ha ismerkedni akartak, akkor miért nem kérdez rólam, vagy miért nem magáról ír, ha kérdezem?

Miért az a lényeg, hogy levetkőzök e neki kamera előtt, és hogy szeretem e a perverzitásokat?

Ha megírom, hogy 20 éves vagyok, miért ír 52 éves ember, meg miért írnak lányok?

Egyáltalán van itt arra remény, hogy normálisan lehessen megismerkedni valakivel? Vagy ez az ismerkedés kategória csak butaság?



2013. szept. 1. 18:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Én csak a saját nevemben tudok beszélni, én nem csakis a szexuális dolgokról kérdezek, sőt, az nincs benne az első 20-30 kérdésben.

Szerintem egy ember megismerése nagyon izgalmas, sokrétűek általában a nők.

Sajna nem vagyok valami sok nő által jóképűnek tartott valaki, de aki el tudja viselni a külsőmet, az mind jó embernek tart.

Szerintem ez lehet a kulcs, hogy ki milyen ember.

És te egyszerűen a nem jó emberekkel ismerkedtél meg eddig.

Szerintem most kapsz majd 100 privátot, akik állítják hogy nem olyanok, de a 3-4. levélben már ők is olyanok lesznek, vagy csak megdugni akarnak, és annak érdekében bármit megírnak.

Ezt onnan veszem, hogy itt sok csajjal ismerkedtem meg, olyanokkal is, akinek barátja is van.

ÉS ők mondják, nem én negatívkodom ide csak úgy.

Szóval hozzám hasonló egyéneket kéne kiválogatnod.

Persze ez időigényes dolog, de ha jól akarsz választani, az sose egyszerű.

Én így vagyok a nőkkel.

A sok nem megfelelő közt az értékesebb lelkűt kiválasztani... NEm egyszerű, és vagy 1 nap 1 valaki kiismerése a minimális szinten, amikor már látszik, mennyire hozzám való.

2013. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ha nem têvedek,ez a szerelem-szex kategória:),és minek a rizsa?A lênyegre têrnek a tagok ês csõ,ezen nem kell kiakadni.Semmi sem kötelezõ.Ha nem akarsz válaszolni,ne tedd
2013. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
azért nem mindenki ilyen,magamból kiindulva...
2013. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Ajaj!

Buta voltam, belátom! olyan privik jöttek, hogy az agyam elszállt. Volt aki megkérdezte, hány pasi járt bennem, mert Ő csak ötöt visel el. Volt aki a szeretetéről biztosított, de már is szabályokat állított fel, hogy mit tehetek, és mit nem, de korlátlanul szót kell fogadnom, és fél éven belül feleségül kell mennem hozzá. Persze jöttek az ocsmányok is, és jött egy két rendes válasz is, meg nálam fiatalabb ismerkedő is. Nem sikerült most sem.

2013. szept. 1. 18:46
 15/32 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, mégis eltűnik az összes lány egy szó nélkül egy idő után...
2013. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
tuti nem lennék veled perverz,de ha normális is lennék veled (márpedig az lennék) akkor is elküldenél anyámba :D
2013. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
én normális vagyok eszembe se jutna ilyeneket írni, de nem is szoktam iylen ismerkedős kérdésekre privátot írni
2013. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
CSAK AZ NEM SIKERÜL, AMIBEN NEM HISZÜNK ELÉGGÉ. by me
2013. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Látod 16- os Még nem is ismersz, de már azt írod, hogy tuti elküldenélek.

Azért ne kövezzetek meg, hogy a fiúkról írtam, mert nem tudom, hogy a lányok miként reagálnak, mert nem nekik írtam.

Akivel meg találkoztam, az annyira lúzer volt szegény, hogy borzasztóan sajnáltam. végig sírta az egész randit. Én vigasztalgattam szegényt. Ilyennel nem csoda , hogy nem akarok találkozni többet, de ezt meg is mondtam neki tapintatosan, ere még jobban sírni kezdett.

Valószínű hogy lyukra futottam itt.

2013. szept. 1. 19:02
 20/32 anonim ***** válasza:

Ugye ez csak vicc? :O

Sírt?

De miért?

2013. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!