Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ragaszkodom/zúgok bele...

Miért ragaszkodom/zúgok bele mindenkibe már az elején?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, akinek nem volt még barátja. Sokszor volt már, hogy alakult valami és én már mindjárt az elején beleéltem magam a dologba, elképzeltem hogy milyen lesz majd ha együtt leszünk stb, rögtön belezúgtam az elején, aztán persze nem lett semmi és csak a fájdalom volt. Ez már sokadszor előfordult és most megint van egy "alakulás" valakivel, de ott tartok, hogy rettegek, mert ismerem magam és idő előtt teljesen oda leszek érte.....


Egyébként a családomban minden rendben van, mindenki irigyli a jó kapcsolatom a szüleimmel, sok barátom van, úgyhogy nem tudható be túlzott szeretethiánynak sem...

Mit tehetnék ellene? Borzasztó sok síráson vagyok már túl emiatt.



2013. aug. 31. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem pont egy ilyen csaj kéne :\

nekem meg az a problémám, hogy ha megszeretek valakit, akkor iszonyú nehezen mondok le róla, akkor is ha nem jövök be neki :( F25

2013. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen voltam, csakhogy én idővel megtanultam nem beleélni magamat az ilyen "alakuló" kapcsolatokba, így ha felejtőssé válik akkor a szemem sem rebben. Csak akkor engedd el magadat valamelyest ha biztosabbnak érzed azt a kapcsolatot, addig nem éri meg. 19/F
2013. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert a remény mocsok egy dolog.
2013. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, ehhez hozzátartozik a nehezen elengedés is... :(


És tudsz valami praktikát? Hogy tartsam távol magam? Nagyon sokszor próbáltam de képtelen vagyok... Mindig ott van hogy "ez most biztos más" stbstb....

2013. aug. 31. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tartsd magadat távol, hogy nem ismerkedsz :P Egyébként ha találkozol valakivel az még nem azt jelenti, hogy lesz is valami belőle... ezért ne éld bele magadat.
2013. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok detto, csak fiúba. Még a "most biztos más lesz" is illik rám, reménykedem mindig, aztán kopp. Próbálok megváltozni de alapvetően nem tudok. Van, hogy kifelé mást mutatok, még én is majdnem elhiszem amit mutatok, aztán majd bele halok belülről, ha nem találkozunk, nem lehetek ott vele stb. Nem egyszerű, legalább is nekünk nem úgy látszik. :)
2013. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg picit félvállról venni a kapcsolat témát, nem arról beszélek, hogy hirtelen kezdj egy éjszakás kalandokba :D hanem pl "randizz" egyszerre több pasival, és csak akkor szűkítsd le 1-re, ha már nagyon megkedvelted
2013. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mármint az egyszerre nem úgy hogy egy időben XD
2013. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!