Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ennyire ragaszkodom egy fiúhoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Előre bocsánat, ha hosszú lesz. Van egy srác, aki 3 évvel idősebb nálam. Megláttam, megszerettem, mint egy buta romantikus filmben. 2 évig beszéltünk minden nap telefonon, facebookon, néha élőben. Messze lakunk egymástól, majdnem 2 órányira autóval. Ő az a srác, aki mások szerint átlagos. A szememben egyáltalán nem. Mindig tökéletesnek láttam. Mert kár lenne tagadni, sőt elcsépelten hangzik, de tényleg így van. Ő olyan rendes, okos, tisztelettudó, vicces, figyelmes, nem cigizik, kerüli a rossz dolgokat.. Egy szóval tökéletes.. A hatására kezdtem gitározni tanulni, amolyan imponálásképpen. De időközbe lett barátnője, amitől persze teljesen összetörtem. Továbbra is beszéltünk, még fél évig. Ám egyik nap nem írt, nem hívott, nem keresett. Annyira fájt. Azt hittem baj van, hogy történt vele valami. De nem... Egyszerűen letiltott, és nem mondta meg az okát. Egyik napról a másikra. Kitörölt az életéből. 8 hónapja történt mindez. Mostanáig nem bírom elengedni. Sokszor arra ébredek, hogy sírok. Vannak napok, sőt hetek, amikor nem jut eszembe és olyankor olyan boldog vagyok. Sokat köszönhetek a barátaimnak ebben, hogy néha jobb. :) Mégsem tudom elengedni teljesen. Mert amikor sikerülne, valami eszembe juttatja az akkori érzéseimet, a gondolataimat, a boldogságot. Most is boldog vagyok, de nem annyira, mint régen. Soha nem volt az "enyém", mégis annyira jó volt vele minden.. Nem merem felhívni, miért csinálta. Pontosabban próbáltam, de mikor felvette, nem tudtam megszólalni. Neki nem fáj? Nem tudom elképzelni, hogy ilyen könnyen "elhagyott" :( Mit csináljak? Segítsetek kérlek!

16/L



2013. jún. 25. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne őt akard meglátni minden srácban, mert sosem fogod elfelejteni. Amúgy ha elfoglalnád magad minden mással, talán kevesebbet agyalnál rajta. A lényeg, hogy ne nagyon legyél egyedül ilyenkor. Hidd el, elfog múlni, mert amelyik kommunikációt nem táplálják, idővel elhal. Sajnos az élet néha igazságtalan.
2013. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Velem is ez van most egy lánnyal.Volt neki egy varázsa.Nem volt tökéletes de valahogy mégis.Valami nagyon megfogott benne.Ez jó ideig így ment nálad.Minden egyes nap beszéltünk camoztunk stb. stb.Aztán pont napokban valami történt már nem olyan mint volt és én sem tudok mit kezdeni a helyzette.Nálam pár napja tart és "még" nem tiltott le de már most alig bírom ... Csak én fiú vagyok.
2013. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Az lenne a legjobb ha valahogy megpróbálnád elérni és végleg lezárni ezt a dolgot és akkor szerintem neked is és neki is sokkal jobb lesz.
2013. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem annyiból rosszabb a helyzetem, hogy egy suliba járunk és ugyan most szünet van, ey faluban is lakunk és hetente többször is látom. Utolsó hónapban mindig ő hívott ki a olyosóra, meg mindig beszélgettünk, de ahogy én is elkezdtem volna felé kicsit közeledni, egy ideig jól alakultak a dolgok, aztán meg egyik napról a másikra nagyon hozzám se szól. Ráírok, nem nagyon ír vissza, vagy csak 1-2 szavakat, e nem is nagyon erőltetem. Mással kell beszélni és el fogod felejteni. (Mondjuk nekem a napi 12 óra munka is segít most nyáron :D)

18/F

2013. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt. Sokat segített. Mégis úgy érzem nem tudom addig elengedni, amíg nem tudom az okot.. De nem tudom mit mondhatnék a telefonba neki. :/
2013. jún. 25. 19:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szia

Mi volt az oka annak, hogy megszakítottál velem minen kapcsolatot?"

Ennyi az egész, de valószínű, hogy vagy ő nem akart téged olyan hitben ringatni, hogy lehet köztetek valami, vagy a barátnője nem engedi.

2013. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.. De ha nem érzett volna semmit, akkor nem húzta volna mindezt 2 évig.. :/ vagy csak beképzelem, hogy szeretett?
2013. jún. 25. 19:12
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Milyen jólesik ezt olvasni, biztos beteg vagyok :)
2013. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tényleg jó? Hogy érted? :)
2013. jún. 27. 18:37
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tud valaki segíteni? :(
2013. jún. 27. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!