Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírás alapján hogyan közeledj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírás alapján hogyan közeledjek ehhez a fiúhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon emocionális, érzékeny. Kicsit a stílusa is emós, bár nem annyira mostanában... Ritkán beszélget lányokkal, de ők odavannak érte, mert jól néz ki. Olyan depressziós, elvonulós fajta, szünetekben mindig zenét hallgat, vagy a haverjaival beszélget. Vallásos. Rockot hallgat. 17 éves.
2013. ápr. 7. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van két lábad, odamész, köszönsz és elkezdesz vele beszélgetni. Miért kell mindent túlgondolni?
2013. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem tűnik túl könnyű esetnek, valószínűleg nem fog magától lovagként udvarolni tele önbizalommal. Mindenképpen érzelmileg kell megfognod. Hogy azon belül hogyan, ahhoz kellene valamennyire ismerni őt.

Semmiképpen ne rohand le, ne legyél túl "sok"! :)

2013. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a rockeret a zenével a legkönnyebb megfogni
2013. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem én akarok hozzá közeledni, hanem a kérdező. A kérdése pedig az volt, hogy hogyan.
2013. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1. Te egész biztosan nem vagy egészséges, szóval ez az utolsó komment, amit írok neked. Ezentúl, ha az egész családfámat elhordod a f@szba, arra sem fogok válaszolni.

2. Nos... Először is mi az, hogy én engedem/hagyom? Én csak a véleményemet mondom el, aztán vagy megfogadja amit tanácsolok, vagy nem. Ő döntése úgyis.

3. Nem látom, hogy önpusztító lenne bármi is, amit tenni szeretne. Nincs elég információ, hogy ezt így kinyilatkoztasd. Lehet, hogy szimplán egy melankolikusabb, visszahúzódóbb természetű srácról van szó, aki egyáltalán nem jelent veszélyt a lelki fejlődésére. Az pedig szubjektív dolog, hogy kinek mit jelent az, hogy "igazi férfi", de azt hiszem, hogy talán mondhatjuk azt, hogy az mindenkinek elképzelésében közös, hogy nem a 17 évesek között kell keresgélni az ilyet, mert finoman szólva ritka.

4. Az ember tapasztalat útján tud a legjobban tanulni. Semmi rosszat nem látok önmagában még abban, ha közeledik ehhez a fiúhoz, és megismeri, ha már tetszik neki, felkeltette az érdeklődését. Majd utána eldől, hogy érdemes-e vele hosszabb távon foglalkozni, de ez már egy másik téma.

2013. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "szimplán melankolikusabb, visszahúzódóbb természetű srác"? Ez is egy pszichológiai fogalom, mert nem tudtam...


Egyrészt azt írta, hogy "depressziós, szünetekben mindig zenét hallgat". Mérsékelten antiszociális magyarul. Lemaradt a lelki fejlődésben akárhogy is nézzük. Jó esetben keresi magát. Maximum kölcsönös érzelmi függést tudnak egymással kialakítani. Amiből az egyetlen tanulság, hogy soha többet. Akkor már keressen egy kevésbé antiszociális látszólag kiegyensúlyozott társat, ha egyáltalán kell neki valaki. Ugyanis elsősorban inkább a saját identitását kéne megtalálnia.

2013. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy mindezt nem tanítják???
2013. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha valamihez nem értesz, inkább fogd be a szádat, bölcsebb döntés! Csak jó tanácsként mondom. :)


1. Nézz utána, hogy mit is jelent az, hogy "antiszociális"!

2. Azt, hogy "depressziós", nem igazán hinném, hogy klinikai értelemben kell venni. Ha mindenki tényleg az lenne, akire ráaggatják, vagy akár akik mondogatják, hogy "olyan depis vagyok"...stb., akkor kb. minden 2. ember depressziós lenne. :D

3. Még mindig nincs elég információ ahhoz, hogy bármit is kinyilatkoztassunk erről a fiúról. A bélyegzés, locsogás, amit tolsz, egyenesen primitív, már ne is haragudj... Sajnos az egymásra való igazi odafigyelést, komplex, eszetlen bélyegzés nélküli, elfogadó gondolkodást, szélesebb látókört nem igazán tanítják ebben az országban (vagy ezen a világon?), te legalábbis láthatóan nem tanultad meg sehonnan, sajnos.

4. Az iskolákban is pont az ilyen bélyegezgetős szutykok akadályozzák meg az olyan emberek kibontakozását, akik kicsit csendesebbek, más érdeklődésűek, más életstílusúak, más érzelemvilágúak, mint az "átlag". Pedig ez önmagában még semmi rosszat nem jelent, sőt, sokszor van olyan, hogy egy ilyen ember többet ér, mint az egész birkacsorda együttvéve. Nem tudhatjuk, hogy a kérdező által emlegetett srác ezek közé tartozik-e, de megvan akár még arra is az esély. Attól senkinek nem esik bántódása, ha megismeri, hogy valójában milyen is.


Na, ez tényleg az uccsó volt, remélem visszavonulsz a kis odúdba! :)

Üdv.

2013. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Antonius Caepio ***** válasza:
Szerintem egy szünetben, mikor elvonul, menj oda hozzá, és egyszerűen kérdezz tőle valami "átlag" dolgot. Lehet ez valami tanulmányaitokkal kapcsolatos, vagy kicsit személyesebb (hogy vagy?). Valahol el kell kezdened, és ennyivel még nem tudsz beégni, ha el is utasít.
2013. ápr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Öcsém!


Csak olvasnád el, amit írsz. Attól, hogy szélsőséges értelemben veszed az antiszociális és a depressziós szót, merthogy attól "professzionális", még nem veszt a kinyilatkoztatásom az igazságértékében. A gyerek éretlen, érzelmileg fejletlen. Nem tud kialakítani érett kapcsolatot. Nem kell betenni a pszichiátriára, de nem pozitív személyiség. Ezt innét megmondom ebből a 3 mondatból. És még emós is.


Meg vagyok döbbenve, hogy a pszichológián semmit nem tanítanak a felelősségvállalásról. Érdekes módon egyik pszichológus szájából sem hallottam még. A kicsit csendesebbek is emberi lények. Megvan a saját felelősségük a saját életük alakításához. Saját maguknak kell kibontakoztatni saját magukat. Nem lehet mutogatni a többi szutyokra, hogy elnyomták. Ez egyszerűen gyenge jellemre vall, és támogatja a gyengeségüket.


Egyébként is: hogy mondasz ki ilyen szavakat, hogy "szutyok" egy emberre? Hol van a te nagy toleranciád ilyenkor? Nem veszed észre, hogy ugyanúgy általánosítasz, mint akiket szidsz? Ráadásul neked ez a szakmád!!! A legrosszabb, hogy buta vagy. Nem fogod fel, az egészet csak bemagoltad, mint a legtöbb nő a legtöbb anyagot, amit a kezébe adnak.

2013. ápr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!